Figurki Super Things – fenomen serii zabawek w saszetkach dla dzieci

 Figurki Super Things to doskonały prezent dla małych i dużych miłośników kultowych postaci z komiksów i filmów akcji. Sprawdź, co warto wiedzieć o zestawach zabawek, za którymi szaleją dzieciaki na całym świecie.
Figurki Super Things

Każdy rodzic chce rozpalić w swoim dziecku pasję lub zamiłowanie do czegoś, co będzie miało wpływ na jego rozwój. Lekcje pływania, robotyka czy nauka gry na pianinie – istnieje co najmniej tysiąc pomysłów na to, by wykształcać w swoim maluchu poczucie odpowiedzialności. A gdyby połączyć przyjemne z pożytecznym i zaproponować dziecku kolekcjonowanie? Figurki Super Things zachwycą każdego fana uniwersum superbohaterów. Każda z postaci posiada swoją charakterystyczną cechę i wyposażona jest w unikalne akcesoria, które sprawiają, że wchodzenie w świat tych bohaterów staje się jeszcze bardziej emocjonujące. 

Super Zings i Super Things – malutkie figurki ze słonecznej Hiszpanii

Figurki Super Things to propozycja hiszpańskiej firmy Magic Box, która wypuściła na rynek kolorową kolekcję wydawniczą, składającą się z serii zabawek kolekcjonerskich. Zanim zabawki trafiły do Polski w 2018 roku, wcześniej zawojowały świat pod nazwą Super Zings. Po wejściu we współpracę z Kolporterem saszetki z figurkami pojawiły się w salonach prasowych, szybko przekonując do siebie dzieci w każdym wieku.

Czym są słynne figurki Super Things mieszkające w Kaboom City?

figurki super things - super zings

To niewielkie, około trzycentymetrowe zabawki, które wyglądem przypominają przedmioty codziennego użytku. Producent podzielił figurki na dwa obozy, które nieustannie toczą spory w Kaboom City. W serii można wyróżnić grupę Superbohaterów oraz Superzłoczyńców – każdy z nich wyposażony jest w ciekawe dodatki oraz gadżety. O tym, kto przynależy do jakiej grupy, decyduje kolor oczu figurek. To zarazem fantastyczny pomysł na wykształcenie zmysłu spostrzegawczości u dzieci.

Kolejne serie zabawek prawdziwym hitem

Pierwsza seria zabawek Super Things została przyjęta w Polsce z wielkim entuzjazmem. Mali odbiorcy z radością wczuwali się w rolę bohaterów i złodziei, którzy muszą toczyć nieustanną walkę dobra ze złem. Druga seria figurek dwukrotnie przebiła sprzedaż.

Co sprawia, że zainteresowanie produktem od Magic Box nieustannie wzrasta? Zabawkowe figurki nie są powiązane z żadnym bajkowym bestsellerem. Rodzice nie martwią się zatem, że to chwilowa moda, która przeminie wraz z wejściem na ekrany kolejnego kinowego hitu. Figurki Super Things pozwalają stworzyć całkowicie autonomiczny świat, w którym występują bohaterzy z cechami charakteru nadanymi przez dzieci.

Figurki Super Things

Nie bez znaczenia jest również fakt, że – jak przystało na kolekcję – zasoby swoich figurek można stale rozbudowywać. Zabawki dostępne są w salonach prasowych oraz sklepach zabawkowych w atrakcyjnej cenie.

Skuteczna kampania reklamowa

Na sukces marki niewątpliwie wpłynęła dobrze zorganizowana kampania reklamowa. Podczas promocji produkty były szeroko reklamowane w telewizji, prasie i mediach społecznościowych, zachwalali je także dziecięcy youtuberzy. Figurki Super Things rozdawano jako gratis w salach zabaw oraz w punktach Kolportera, a dziś eksponowane są na specjalnych, kolorowych standach. To znacznie podbija ich widoczność. Co więcej, w wielu miejscach w Polsce pojawiały się maskotki przebrane za bohaterów Super Things, z którymi można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Dzieci nie poprzestają na kolekcjonowaniu figurek i wymienianiu się nimi z rówieśnikami. Zabawki te znakomicie rozwijają dziecięcą kreatywność i pobudzają wyobraźnię, pozwalając maluchom tworzyć własne scenariusze zabaw.

Partnerem materiału jest Neduo.

Najczęściej zadawane pytania

Czy SuperThings i SuperZings to to samo?

Tak, SuperThings i SuperZings to ta sama seria zabawek, która jest znana w różnych krajach pod różnymi nazwami. SuperZings to nazwa, pod którą seria ta została wprowadzona na rynek w Wielkiej Brytanii w 2018 roku, natomiast w Hiszpanii, gdzie została stworzona, seria ta była pierwotnie znana jako „SuperThings”.

Co to jest Kazoom Kids?

Kazoom Kids Box to seria zabawek, która oferuje figurki, które mogą zostać przekształcone w Superbohaterów i Superzłoczyńców. Ta popularna kolekcja supermocnych zabawek z pewnością przeniesie każde dziecko w świat niezapomnianych przygód. Figurki SuperThings to wyjątkowe zabawki w formie przedmiotów, które są w stanie zmienić się w niezwykłe postaci. Dzięki temu, każda zabawa z nimi jest pełna niespodzianek i kreatywności. Kazoom Kids Box to bestsellerowa seria, która zapewnia mnóstwo rozrywki i pozytywnych wrażeń dla najmłodszych.

Ile kosztuje jedna figurka Super Zings?

Cena jednej figury z serii Super Zings w Polsce zazwyczaj wynosi około 4-6 złotych. Jednakże, cena może się różnić w zależności od sklepu i konkretnego modelu figury. Ceny mogą być wyższe dla figurek z nowszych serii lub limitowanych edycji. Ponadto, w przypadku zakupu większej ilości figurek lub zestawów, ceny mogą być negocjowane lub oferowane w niższej cenie za sztukę.


Sprawdź także:
Archiwum: kwiecień 2023
Photo of author

Karolina Woźniak

Odkąd pamiętam fascynowała mnie praca z ludźmi, dlatego z wykształcenia jestem psychologiem. Ponieważ jednak w życiu często pojawiają się niespodziewane drogi, nigdy nie pracowałam w zawodzie. Od ukończenia studiów na Uniwersytecie Warszawskim realizuję się zawodowo w agencjach reklamowych. Praca jest moją pasją, jednak staram się równoważyć ją z życiem domowym oraz rozwojem osobistym.

Popularne wpisy: