Jak wynagrodzić świadkowi poświęcenia, czyli prezenty z pomysłem 2022

Czasem znalezienie dobrego pomysłu na prezent dla świadka to kwestia zaledwie chwili, innym razem rzecz okazuje się znacznie bardziej skomplikowana. Jak nie poświęcić na poszukiwania podarunku doskonałego zbyt wiele czasu? Wystarczy… skorzystać z wypróbowanego sposobu.

W przypadku prezentów okolicznościowych takim właśnie sposobem jest postawienie na prezenty personalizowane – takie, które można dodatkowo ozdobić samodzielnie wybieranymi napisami. Mogą to być zresztą nie tylko napisy. Jeśli akurat projekt na to pozwala, całkiem niezłym pomysłem będzie umieszczenie na prezencie samemu wybranego zdjęcia lub ilustracji. Można dopasować ją w pełni do gustu, osobowości czy zainteresowań obdarowywanej osoby – nie ma w tej kwestii absolutnie żadnych ograniczeń.

Jeżeli więc masz takie życzenie, Twój prezent dla świadka może być w pełni poważny. Jeśli natomiast nie należysz do nielicznego grona osób, które nawet pod prysznic chodzą pod krawatem i potrafisz pozwolić sobie na nieco więcej luzu, z pewnością bardziej przypadnie Ci do gustu upominek humorystyczny. I takiego właśnie warto z myślą o świadku poszukać.

Personalizowany prezent dla świadka – pomysły

Pora zatem przejść od słów do czynów i przekonać się, co rzeczywiście najlepiej sprawdzi się w roli upominku dla świadka – w ramach podziękowania za wszystkie włożone przez niego starania, za doprowadzenie przyszłego Pana Młodego do pionu, kiedy było to potrzebne, a także za wszelką pomoc w przygotowaniach do jakże ważnej uroczystości.

Plakat-podziękowanie PREZENT DLA ŚWIADKA to jedna z wielu bardzo oryginalnych możliwości. Jest to rzecz, która z pewnością zaskoczy, ale i ucieszy obdarowanego. Co więcej, pozostanie z nim na pamiątkę. Wystarczy tylko odpowiednio trafnie dobrać elementy, jakie zostaną umieszczone na plakacie, by mieć pewność, że ten zajmie honorowe miejsce w domu obdarowanego.

Idealnym dodatkiem – lub zastępstwem, w zależności od wyboru – do wyżej wspomnianego plakatu będzie whisky na prezent PODZIĘKOWANIA DLA ŚWIADKA. I choć trudno byłoby taki akurat podarunek nazwać szczególnie praktycznym, to jednak nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że obdarowany znajdzie dlań odpowiednie zastosowanie. Jak nie teraz, to za jakiś czas – wszak dobra whisky potrzebuje nieraz czasu, by dojrzeć (podobnie zresztą jak i sam świadek… nie tylko do picia whisky).

Personalizowany prezent dla świadka przygotować można na bazie bardzo różnych przedmiotów, zarówno tych nieco mniejszych, jak i większych. Najważniejsze jednak to pamiętać, że nie chodzi tu absolutnie o cenę prezentu, o duży wydatek. Chodzi o to, aby sprawić obdarowanemu niespodziankę, okazać mu wdzięczność. Żeby wyrazić upominkiem coś, co czasem trudno wypowiedzieć słowami – zwłaszcza w jakże męskim, czyli nierozmawiającym o uczuciach gronie.

Jeżeli więc zbliża się ślub, wielki dzień nadchodzi wielkimi krokami, już dzisiaj zajrzyj na Crazyshop.pl i znajdź swój pomysł na prezent dla świadka – spersonalizuj go i zrób obdarowanemu piękną niespodziankę!


Sprawdź także:
Archiwum: maj 2022
Photo of author

Karolina Woźniak

Odkąd pamiętam fascynowała mnie praca z ludźmi, dlatego z wykształcenia jestem psychologiem. Ponieważ jednak w życiu często pojawiają się niespodziewane drogi, nigdy nie pracowałam w zawodzie. Od ukończenia studiów na Uniwersytecie Warszawskim realizuję się zawodowo w agencjach reklamowych. Praca jest moją pasją, jednak staram się równoważyć ją z życiem domowym oraz rozwojem osobistym.

Popularne wpisy: