X

Lego friends – imiona postaci z miasta Heartlake

Filmy, klocki i zabawki – to z nich składa się seria Lego Friends. Imiona najważniejszych bohaterek miasta Heartlake przedstawimy w naszym artykule. Przeczytaj i dowiedz się więcej na ten temat!
lego friends imiona

Jakie są główne postacie świata Lego Friends? Imiona pięciu przyjaciółek wraz z krótką charakterystyką znajdziesz w dalszej części tekstu.

Andrea

To utalentowana śpiewaczka, dla której muzyka jest całym życiem. Ciężko pracuje, by osiągać swoje cele, ale nie zapomina o przyjaciółkach.

Mia

To dziewczynka, która uwielbia przyrodę oraz przebywanie w towarzystwie zwierząt. Poza tym jest lojalna i szczera wobec przyjaciół.

Olivia

Olivia jest inteligentna, a wolny czas najchętniej poświęca nauce w szkole. Skonstruowane przez nią wynalazki mogą pomóc całemu miastu.

Stephanie

Stephanie to sportowczyni, która marzy o przeżywaniu kolejnych przygód. Dzięki swojej pasji potrafi nie tylko wspierać, ale także motywować swoje koleżanki.

Emma

Emma to artystka, która swoją kreatywnością zaskakuje wszystkich mieszkańców. Udowadnia, że każdy może tworzyć i czerpać z tego przyjemność.

Lego Friends – imiona, pod którymi kryją się różne pasje

Co warto wiedzieć o Lego Friends? Imiona pozwolą ci lepiej zrozumieć pasje twojego dziecka, jednak warto poświęcić chwilę na poznanie osobowości każdej z bohaterek.

Zobacz też:  Księżniczki Disneya – imiona i opisy bohaterek

Sprawdź także:
Może Cię także zainteresować: