Lekka spacerówka do samolotu

Lekka spacerówka do samolotu

Żyjemy w czasach, gdy podróże z dzieckiem stały się znacznie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Możemy korzystać nie tylko z otwartych granic, ale przede wszystkim wielu udogodnień w hotelach, restauracjach czy samolotach. Wszystko to sprawia, że rodzinne wakacje są naprawdę komfortowe! Jedynym warunkiem jest odpowiednio dobrany wózek spacerowy. Przekonaj się, dlaczego warto postawić na nowoczesny model Bumprider Connect. Jest łatwy w obsłudze, wygodny dla maluszka i może służyć jako wózek dla bliźniaków! Co jeszcze wyróżnia go na tle innych?

wózek do samolotu

Podróże z dzieckiem – co warto wiedzieć przed wyjazdem?

Zanim zaczniesz poszukiwania idealnego wózka do samolotu, warto wiedzieć, jak w teorii wygląda podróżowanie z dzieckiem. Przede wszystkim należy podkreślić, że niemal wszystkie linie lotnicze oferujące loty po Europie przygotowały się już na przyjęcie najmłodszych pasażerów. Rodzice bardzo doceniają, że mogą oddać wózek tuż przed wejściem na pokład, już na płycie lotniska, jednak to dopiero początek listy czekających na nich udogodnień. Warto w tym miejscu podkreślić, że spacerówka może być również oddana do luku bagażowego lub – w przypadku niektórych przewoźników – zabrana na pokład (o ile po złożeniu jest nie większa niż bagaż podręczny).

Zobacz też:  Jak działa kubek termiczny?

wózek do samolotu

Na jakie udogodnienia możesz liczyć? Przede wszystkim w przypadku pasażerów do 2. roku życia, potrzebny im wózek spacerowy czy gondola nie podlegają dodatkowej opłacie. Niektóre linie lotnicze zezwalają także na bezpłatne zabranie ze sobą fotelika czy złożonego łóżeczka turystycznego. To istotne z punktu widzenia tych rodziców, którzy podróżują do miejsc, w których hotele nie udostępniają takich przedmiotów swoim gościom. W przypadku maluchów powyżej 2. roku życia każdy dodatkowy bagaż będzie musiał zostać opłacony dodatkowo.

Każda gondola lub spacerówka muszą zostać oznaczone przez pracowników lotniska. Pracownicy przygotują odpowiednią naklejkę w momencie odprawy, dzięki czemu nie dojdzie do pomyłki podczas odbierania swoich bagaży. Jeśli nie zabierasz wózka na płytę lotniska, możesz również owinąć go folią. To dla ciebie dodatkowe zabezpieczenie, że w trakcie podróży nie dojdzie do niechcianych zniszczeń, gdyby się niekontrolowanie rozłożył.

Bumprider Connect

Bumprider Connect – wózek do samolotu i na co dzień

Najlepsza spacerówka do samolotu jest lekka i stosunkowo nieduża. Jednocześnie warto wybierać trwałe modele, w których nie będziecie bali się poruszać po zróżnicowanym terenie w nowym miejscu. Z tego względu warto wziąć pod uwagę nowoczesny wózek do samolotu 2w1 Bumprider Connect. To rozwiązanie, które rekomendujemy zarówno w czasie podróży, jak i na co dzień.

Zobacz też:  Bezpieczna jazda samochodem z dzieckiem – TOP 3 foteliki samochodowe dla małego dziecka

Bumprider Connect

Co sprawia, że wózek Bumprider Connect podbija serca kolejnych rodziców? Na szczególne podkreślenie zasługuje wygoda prowadzenia i łatwe składanie, do którego wystarczy jedna ręka. To niebagatelne ułatwienie w podróży, gdy jednocześnie musisz ogarnąć dzieci i walizki, ale docenisz je również podczas robienia codziennych zakupów czy odbierania maluchów ze żłobka. Nowoczesna spacerówka cechuje się także dużą zwrotnością kół, dzięki czemu manewrowanie po zatłoczonym lotnisku, przepełnionych sklepowych alejkach czy chodniku w środku miasta jest naprawdę wygodne. Zwróć też uwagę na pojemny kosz na zakupy – dzięki niemu wszystko, co najważniejsze, masz zawsze pod ręką. Producent zadbał o wytrzymały stelaż, a dla podróżujących rodziców dodatkowym udogodnieniem jest także specjalna blokada po złożeniu. Nie bez znaczenia pozostaje łatwy do utrzymania w czystości materiał, z którego wózek Bumprider jest wykonany – można je bowiem prać w pralce bez obaw o zniszczenia.

spacerówka do samolotu

Lekka spacerówka Bumprider to jednak przede wszystkim wygoda i bezpieczeństwo dziecka. Producent zadbał o 5-punktowe pasy, które przytrzymują stabilnie maluszka oraz dużych rozmiarów budkę osłaniającą jego buzię przed słońcem. Na docenienie zasługuje możliwość rozłożenia oparcia do pozycji leżącej. Co istotne, rodzeństwo może poruszać się razem, bo nowoczesny Bumprider to sprawdzony wózek dla bliźniaków – można połączyć ze sobą 2 modele, by rodzinne podróżowanie było jeszcze wygodniejsze.

Zobacz też:  Kupno mieszkania dla rodziny z dziećmi - na co zwrócić uwagę?

 


Sprawdź także:

Może Cię także zainteresować: