Funkcjonalne łóżko domek dla dzieci – zachwyca designem w stylu skandynawskim

Funkcjonalne, stylowe, bezpieczne — czy produkty do pokoju dziecięcego mogą łączyć w sobie te wszystkie cechy? Na co zwracasz uwagę, wybierając łóżeczko dziecięce? Czy patrzysz jedynie na funkcjonalność, czy może dajesz namówić się swojemu dziecku na wyjątkowy i oryginalny design, kupując łóżko w kształcie auta lub karocy?
Łóżko domek dla dzieci
Oferta sklepu Teddy Room bogata jest w asortyment, który spodoba się zarówno Tobie, jak i Twojemu maluchowi. Nie brakuje tutaj oryginalnych, ale jednocześnie nienachalnych form, które świetnie wpasują się w Twoje wymagania. Co powiesz, na łóżko domek? Może brzmi abstrakcyjnie, jednak oferta sklepu i świetnie przygotowane pod każdym względem produkty mogą przekonać Cię do zakupu mebla, który świetnie wpasuje się w aranżację pokoiku niezależnie od tego, jaki panuje w nim styl. Sprawdź, czy razem ze swoim dzieckiem macie podobny gust i podobne wymagania.

Łóżeczko domek – design i funkcjonalność w pokoju każdego dziecka

Jak często Twoje dziecko prosiło Cię o łóżko piętrowe, z którym jednak nie było Ci po drodze? Łóżko domek z oferty Teddy Room staje się świetnym odpowiednikiem tego mebla. Poza swoją funkcjonalnością ma w sobie to, co kochają dzieci — możliwość stworzenia kryjówki, a więc nadania meblowi różnych form użyteczności. Drewniane łóżko domek to nie tylko jakościowy sen dziecka, ale również przestrzeń do niekończących się zabaw i coraz to nowszych scenariuszy. łóżko domek TeddyRoom.pl łóżko domek TeddyRoom.pl

Dziecięce łóżko domek

Stabilny i trwały stelaż wyprodukowany jest z jakościowych surowców. Pierwszej jakości drzewo sosnowe zostało pokryte lakierem lub farbą posiadająca certyfikat bezpieczeństwa. Wszystkie rogi i kanty zostały zaokrąglone w taki sposób, aby nie stanowiły dla najmłodszego użytkownika bezpieczną dla dzieci przestrzeń. Statek piratów, wioska indiańska i tipi, łódź podwodna – łóżko dziecięce staje się miejscem wielu przygód. Nie musisz wybierać między cechami użytkowymi a stylem produktu. Prosty, modny design łóżka w stylu skandynawskim wpasuje się w każdy pokój, niezależnie od tego, czy jest pełen kolorów, czy panuje w nim przewaga jednolitych i pastelowych kolorów i form.

Dodatkowe szuflady przypadną Ci do gustu

łóżko domek - dodatkowe szuflady Wybierając dla swojej pociechy łóżko domek z oferty Teddy Room masz dowolność wyboru związaną z dodatkowymi rozwiązaniami, na jakie wpadli producenci. Możesz kupić łóżko dla dziecka z dodatkową szufladą, w której przechowywać będziesz rzeczy — zabawki, akcesoria, książki czy pościel, na które nie masz innego miejsca w pokoju dziecka. Możesz również wybrać opcję drewnianego łóżeczka z szufladą posiadającą funkcje spania. To świetna alternatywa dla piętrowego łóżka zawsze wtedy, gdy istnieje nagła potrzeba przenocowania dodatkowej osoby lub gdy Twoje dziecko urządza nocowanie z przyjaciółmi.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

łóżko domek - bezpieczeństwo Wykonany z drewna sosnowego stelaż to niezwykle jakościowe rozwiązanie. Trwała rama materaca, dodatkowe barierki, solidna konstrukcja, która nie straci swojej stabilności nawet po latach użytkowania — bezpieczeństwo to cecha, którą wyróżniają się produkty Teddy Room. Specjaliści, tworząc je myślą przede wszystkim o aktywnym życiu Twojej pociechy, która z reguły nie zwraca uwagi na to, aby w trakcie zabawy uważać na wystające elementy, ostre krawędzie czy niestabilne konstrukcje. Tutaj wszystko dopasowane jest w taki sposób, aby spełniać potrzebne standardy i wychodzić naprzeciw oczekiwaniom rodziców, a także potrzebom dzieci. Łóżko domek to frajda dla każdego dziecka, zarówno tego małego, jak i nieco starszego. Może w jego wnętrzu spokojnie odpoczywać, łapać jakościowy sen oraz stworzyć swoją prywatną przestrzeń — kiedy trzeba oazę spokoju, a kiedy jest taka możliwość miejsce do zabawy i rozrywki. Zaufaj specjalistom, postaw na sprawdzone rozwiązania, certyfikowane produkty i świetne formy, które pokocha Twoje dziecko. Wybierz takie cechy łóżka, które odpowiedzą na potrzeby dostępnej przestrzeni w dziecięcym pokoiku. Frajda, odpoczynek, zabawa i spokojny, bezpieczny sen — zarówno Twojego malucha, jak i Twój. Wybierz pełne dbałości, jakościowe i pewne rozwiązania.
Sprawdź także:
Archiwum: maj 2023
Photo of author

Alicja Bąk

Zawsze chciałam pracować z dziećmi. Być może wynika to z faktu, że w młodości zajmowałam się dużo młodszą siostrą, a może po prostu… to pewien rodzaj powołania? Nie wiem ? W każdym razie tuż po maturze wiedziałam, że moim wyborem będzie kierunek pedagogiczny. Ostatecznie zostałam absolwentką pedagogiki małego dziecka z wychowaniem przedszkolnym.

Popularne wpisy: