Monster High – imiona lalek. Sprawdź, ile z nich znasz!

Potwory, zombie, duchy, wilkołaki – to uczennice Straszyceum z serialu „Monster High”. Imiona najważniejszych postaci serii znajdziesz w naszym artykule. Przeczytaj i dowiedz się więcej na ten temat!
monster high imiona

Twoje dziecko uwielbia bawić się lalkami Monster High? Imiona tych postaci powinien znać każdy rodzić. Sprawdź, ile z nich pamiętasz!

Frankie Stein

Ta bohaterka w momencie trafienia do Straszyceum ma jedynie 15 dni. Jest wysportowana, ale nieco niezdarna. Przyjaźni się z Draculaurą i Clawdeen.

Draculaura

Mimo że jest córką wampira, pozostaje jedną z najbardziej przyjaznych bohaterek. Chodzenie w słońcu, ale pod parasolem to ulubione zajęcie Draculuary.

Clawdeen Wolf

To córka wilkołaka, której ciało jest pokryte sierścią. Ma bardzo wyczulone zmysły podobnie jak wilki, a podczas pełni księżyca wyje razem z nimi. Jest najlepszą przyjaciółką Draculaury.

Lagoona Blue

Lagoona jest córką potwora morskiego oraz wybitną pływaczką, która sprawniej porusza się w wodzie niż na lądzie. Poza tym to radosna i przyjazna nastolatka, chociaż bywa uparta.

Cleo de Nile

To córka mumii i jednocześnie najpopularniejszy potwór w szkole. Cleo jest kapitanką drużyny potworniarek, czyli cheerleaderek.

Howleen Wolf

Jedna z kilku córek wilkołaka w serii Monster High. Imię jej zwierzaka to Cushion. Dzieli pokój z siostrą i stale pożycza jej ubrania bez pytania.

Robecca Steam

Robecca jest córką szalonego naukowca oraz androidem. Zazwyczaj towarzyszy jej zwierzątko – mechaniczny pingwin o imieniu Kapitan Penny.

Spectra Vondergeist

Spectra to córka duchów. W Straszyceum anonimowo readaguje kolumnę plotkarską Cerberek znajdującą się w szkolnej gazetce.

Nefera de Nile

Nefera to córka mumii i siostra Cleo de Nile. Pełniła funkcję kapitanki drużyny jeszcze przed ukończeniem Straszyceum.

Jackson Jekyll

Jackson to pierwsza ludzka postać pojawiającą się w serii i jednocześnie alter ego Holt aHyde’a. Jego zwierzątkiem jest kameleon.

Seria Monster High – imiona lalek i pozostałych postaci

Znasz już główne postacie Monster High. Imiona pozostałych znajdziesz poniżej:

  • Abbey Bominable,
  • Scarah Screams,
  • Wydowna Spider,
  • Holt Hyde,
  • Toralei Stripe,
  • Venus McFlytrap,
  • Ghoulia Yelps,
  • Deuce Gorgon,
  • Niewidzialny Billy,
  • Purrsephone i Meowlody.

Monster High to pierwsza seria lalek inspirowana fantastyką grozy oraz potworami. Zdecydowanie jest warte uwagi ze względu na swój nietuzinkowy wygląd.

Fot. główne: susan402 via Flickr, CC BY-SA 2.0


Sprawdź także:
Archiwum: grudzień 2022
Photo of author

Karolina Woźniak

Odkąd pamiętam fascynowała mnie praca z ludźmi, dlatego z wykształcenia jestem psychologiem. Ponieważ jednak w życiu często pojawiają się niespodziewane drogi, nigdy nie pracowałam w zawodzie. Od ukończenia studiów na Uniwersytecie Warszawskim realizuję się zawodowo w agencjach reklamowych. Praca jest moją pasją, jednak staram się równoważyć ją z życiem domowym oraz rozwojem osobistym.

Popularne wpisy: