X

Naklejki ścienne- najlepsze pomysły na stylowe wykończenie wnętrza

Naklejki ścienne
Tapety nie wszystkim przypadają do gustu, a w wynajmowanych mieszkaniach zazwyczaj trzeba się obejść bez wzorzystych lub kolorowych wzorów. Ale jeśli nadal chcesz ozdobić gołą ścianę ładnym motywem lub mądrym cytatem, ten trend w dekoracji wnętrz jest stworzony dla Ciebie. Naklejka na ścianę jest łatwa do zastosowania, przykleja się ją jak zwykłą naklejkę i w mgnieniu oka zwierzęta sawanny zaludniają pokój dziecięcy, ulubiony cytat pojawia się nad łóżkiem, a nawet pochyłe sufity można urozmaicić ładnym wzorem. Zapoznaj się z tymi wspaniałymi pomysłami na szybką i tanią dekorację!

Kolorowe naklejki na ścianę do pokoju dziecięcego

Oryginalne naklejki na ścianę dla dzieci nie tylko ucieszą serca maluchów, ale także zamienią gołą ścianę nad dziecięcym łóżkiem w kolorowy element przyciągający wzrok. Klasyczne postacie książkowe lub bajkowe, takie jak mały książę, księżniczki, wróżki czy super bohaterowie nadadzą wnętrzu Twojego dziecka niezwykły charakter! Dzięki takim dekoracjom, wspólne czytanie książek z bajkami będzie podwójnie przyjemne!

Zobacz też:  Wybieramy lampy dla dzieci w różnym wieku. Zobacz!

Nawet najmłodsze dzieci mogą naklejać na ścianę urocze figurki zwierząt. Wzory z ładnymi motywami upiększają ściany, a naklejki ścienne można łatwo usunąć bez pozostawiania śladów. Idealne rozwiązanie, gdy maluchy podrosną i będą chciały mieć na ścianach coś innego!

Kolorowe motywy owocowe i napisy na ścianach w kuchni

W kuchni zazwyczaj nie ma miejsca na tapetę, dlatego i tutaj świetnie sprawdzą się naklejki! Napisy na ścianę z życzeniami “Bon appétit” w kilku językach z pewnością przypadną gościom do gustu. Dekoracje w kuchni, nie muszą ograniczać się tylko do ścian, w Internecie znaleźć można również różnego rodzaju naklejki na meble, z kolorowymi owocami lub np. z grafiką przedstawiającą sztućce! Dodatkowo możesz także urozmaicić swoją lodówkę lub zmywarkę! Szczególnie ciekawe są naklejki tablicowe, na których można wygodnie napisać listę zakupów, lub przekazać wiadomości dla rodziny.

Naklejki ścienne

Cytaty w salonie – stylowe naklejki na ścianę przyciągną wzrok każdego odwiedzającego

Dekoracje salonu, są zapewne tymi, które jako pierwsze zapadają nam w pamięć i jako pierwsze dostrzegają je nasi goście. Szczególnie atrakcyjną formą dekoracji mogą być inspirujące cytaty. Z pewnością znajdziesz wiele różnych mądrych powiedzeń i wybierzesz coś, co pasuje do Twojego życiowego motta. Wskazówka: umieść naklejki na głównej ścianie, na przykład nad kanapą, tak aby były dobrze widoczne. Istnieje również niezliczona ilość pomysłów na dekorację sypialni. Mądre słowa obiecują motywację na nadchodzący dzień i spokojny sen.

Zobacz też:  Mata edukacyjna dla dzieci – niemowląt naturalne wsparcie prawidłowego rozwoju

Sprawdź również czym kierować się przy wyborze stołu do salonu!


Sprawdź także:

Może Cię także zainteresować: