X

Prezent dla pary młodej – co kupić nowożeńcom?

Zbliża się ślub przyjaciół, a Ty nadal szukasz prezentu? Jeśli nie masz pomysłu, co kupić Młodej Parze na początek ich wspólnej drogi, zapoznaj się z poniższymi sugestiami. Być może któraś z nich przypadnie Ci do gustu!
Prezent dla pary młodej

Kolacja w ciemności – uczta dla (prawie) wszystkich zmysłów

Nowożeńcy zasługują na wyjątkowe traktowanie. Aby zapewnić im maksimum wrażeń i doznań, zaproś ich na tzw. kolację w ciemności. Na czym polega takie wydarzenie? Młodzi będą spożywali w zupełnej ciemności wystawną kolację złożoną z przystawki, dania głównego, deseru i lampki wina. Taki sposób jedzenia bez możliwości obejrzenia tego, co znajduje się na talerzu, doskonale wpływa na wyostrzenie pozostałych zmysłów, czyli smaku, węchu i słuchu. Jak się okazuje, w taki sposób można spędzić czas na świetnej zabawie. Karta z zaproszeniem na taki posiłek to rewelacyjny pomysł na prezent dla nowożeńców

Prezent dla koneserów – zwiedzanie winnicy z degustacją

Przyszła Żona i Mąż doceniają aromat szlachetnych trunków?  W prezencie ślubnym podaruj im voucher na zwiedzanie podwarszawskiej winnicy. Spacer po pięknym miejscu uświetni fakt, że w tym czasie nowożeńcy zapoznają się z głównymi etapami procesu powstawania wina. Na koniec odbędzie się degustacja kilku rodzajów napoju.

Zobacz też:  Prezent dla dziesięciolatki – jak wybrać coś odpowiedniego?

Relaks i błogie chwile w salonie SPA

Idealnym pomysłem na prezent dla nowożeńców jest także seans w salonie odnowy biologicznej. Romantyczny masaż dla dwojga jest realizowany w większości miast. Sprezentuj zakochanym miło spędzone chwile pod czujnym okiem profesjonalnych masażystów. W trakcie zabiegów będzie okazja do odprężenia się w towarzystwie drugiej połówki. Taki prezent może być zrealizowany w dowolnym terminie, bez względu na pogodę. Czas trwania wydarzenia zależy od wybranej opcji. Przykładowo może to być 1,5 godziny, podczas której nowożeńcy poddani zostaną masażowi i seansowi w saunie, a także wypiją lampkę wina musującego.

Kurs dla dwóch osób

Prezent w postaci vouchera na kurs dla dwojga to doskonały upominek dla Młodej Pary. Samodoskonalenie to zawsze strzał w dziesiątkę. Możesz postawić na kurs tańca lub robienia pizzy. Bez względu na to, co wybierzesz, możesz być pewny, że świeżo upieczone małżeństwo chętnie spędzi ten czas razem, wspólnie ucząc się czegoś nowego i ćwicząc z entuzjazmem. Będzie to dla nich nie tylko świetna zabawa, ale też trening współpracy. Oprócz kursów i szkoleń umiejętności potrzebnych w pracy i w domu oferta obejmuje vouchery na zajęcia sportowe. Przykładem może być ciekawy kurs nurkowania w zalanym kamieniołomie dla dwóch osób. Jest to rozrywka zarezerwowana dla aktywnej pary, która regularnie uprawia sport i ma dobrą kondycję. Wykorzystując taki voucher, młodzi będą tworzyć swoje wspólne wspomnienia i na pewno nie raz chętnie wrócą myślami do tych chwil.

Zobacz też:  Lekka spacerówka do samolotu. Sprawdź, jaki wózek dziecięcy do samolotu

Upominek na ślub wcale nie musi być nudny! Mamy nadzieję, że nasze podpowiedzi pomogły Ci znaleźć idealny prezent dla nowożeńców – do vouchera dołóż kartę z osobiście wypisanymi życzeniami. Podkreślisz w ten sposób treść gratulacji i wyrazisz swoją radość.


Sprawdź także:
Może Cię także zainteresować: