X

Spacerówki, które można złożyć w książkę – przedstawiamy wybrane modele

spacerówki które można złożyć w książkę

Kiedy mamy mały samochód lub niewielkie mieszkanie, jednym z ważniejszych cech wózków, na które powinniśmy zwrócić uwagę, jest sposób składania. Dobrze sprawdzą się modele składane w książkę.

Wózki z tej kategorii najczęściej składa się przy pomocy jednego kliknięcia, a po złożeniu mają kompaktowy rozmiar. Modeli tego rodzaju jest na rynku sporo, a poniżej kilka z tych, które są chętnie wybierane przez młodych rodziców.

Espiro Sonic

Espiro jest marką od lat znaną z funkcjonalności, jednocześnie wózki te są w atrakcyjnych cenach. Przeglądając produkty tej firmy, bez problemu znajdziemy spacerówki składające się w książkę. Jednym z chętniej wybieranych modeli jest Espiro Sonic. Wózek ten ma wyjątkowo lekki stelaż, modny design, piankowe koła, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa i duży kosz na zakupy. Aby złożyć wózek, wystarczy nacisnąć jeden przycisk, równie proste jest jego ponowne rozłożenie.

Joie Litetrax 4

Kolejnym wózkiem, na który warto zwrócić uwagę, jest model Joie Litetrax. Sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w trudniejszym terenie. Jego stelaż jest z lekkiego aluminium, przedmie koła są skrętne i z możliwością blokady. Koła posiadają amortyzację. Oprócz tego wśród zalet wymienić można duży rozkładany daszek, barierkę ochronną, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa i obecność kosza na zakupy.

Zobacz też:  Jedziesz na wakacje? Pamiętaj o kosmetykach do opalania

Bebetto Nico Estilo

Spacerówki składane w książkę oferuje także polska firma Bebetto. Przykładem jest model Bebetto Nico Estilo. Już sam jego design przyciąga uwagę, a warto zwrócić uwagę również na funkcjonalność. Szybkie złożenie wózka ułatwia system Easy-to-fold. Kiedy go złożymy, będzie zajmował wyjątkowo mało miejsca. Ponadto możemy ustawić siedzisko w kierunku jazdy lub przeciwnie do niego. W tapicerce znajduje się filtr UV50+, wózek posiada dobrą amortyzację, dzięki której dziecko nie odczuwa wstrząsów.

Baby Design Look Air

Ten model będzie wprost idealny na wycieczki za miasto. Nie tylko szybko go złożymy do kompaktowych rozmiarów, ale dzięki pompowanym kołom i dobrej amortyzacji dziecko w ogóle nie doświadczy dyskomfortu w związku, z tym że wózek jest prowadzony po kamienistej drodze. Budka jest regulowana i posiada okienko, przez które można obserwować malucha bez konieczności zatrzymywania. Na wygodę wpływa również regulowana teleskopowo rączka, folia przeciwdeszczowa, pokrowiec na nóżki i kosz zakupowy.

Cybex Balios S Lux

Rodzice cenią markę Cybex za przemyślane rozwiązania i funkcjonalność. Wózek Cybex Balios S Lux został tak zaprojektowany, by sprawdził się podczas spacerów po mieście i trudniejszym terenie. Podobnie jak przy wszystkich wcześniejszych modelach jedną ręką złożymy wózek do małego rozmiaru. Szerokie siedzisko można montować przodem i tyłem do kierunku jazdy. Zarówno siedzisko, jak i podnóżek można regulować, aby dopasować do wzrostu i potrzeb dziecka. Koła są duże i bezobsługowe, a w połączeniu z dobrym zawieszeniem sprawiają, że jazda jest wyjątkowo komfortowa. Wózek posiada kosz, do którego jest łatwy dostęp.

Zobacz też:  Podkłady do przewijania dzieci i niemowląt. Zalety podkładów higienicznych

Sprawdź także:
Może Cię także zainteresować: