Spacerówki, które można złożyć w książkę – TOP 5 składanych wózków spacerowych

Czy wiesz, że istnieją spacerówki, które można złożyć w książkę? Dzięki nim spacerowanie stało się jeszcze bardziej komfortowe, a przenoszenie wózka – łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Sprawdź, co warto wiedzieć o wózkach spacerowych.
spacerówki które można złożyć w książkę
Kiedy mamy mały samochód lub niewielkie mieszkanie, jednym z ważniejszych cech wózków, na które powinniśmy zwrócić uwagę, jest sposób składania na płasko. Dobrze sprawdzą się spacerówki, które można złożyć w książkę. Wózki z tej kategorii najczęściej składa się przy pomocy jednego kliknięcia, a po złożeniu mają kompaktowy rozmiar. Modeli tego rodzaju jest na rynku sporo, a poniżej kilka z tych, które są chętnie wybierane przez młodych rodziców.

Wózek spacerowy Espiro Sonic

spacerówki, które można złożyć w książkę - wózek składany Espiro jest marką od lat znaną z funkcjonalności, jednocześnie wózki te są w atrakcyjnych cenach. Przeglądając produkty tej firmy, bez problemu znajdziemy spacerówki, które można złożyć się w książkę. Jednym z chętniej wybieranych modeli jest Espiro Sonic. Wózek ten ma wyjątkowo lekki stelaż, modny design, piankowe koła, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa i duży kosz na zakupy. Aby złożyć wózek, wystarczy nacisnąć jeden przycisk, równie proste jest jego ponowne rozłożenie.

Spacerówki, które można złożyć w książkę – Joie Litetrax 4

spacerówki, które można złożyć w książkę Kolejnym lekkim wózkiem spacerowym, na który warto zwrócić uwagę, jest model Joie Litetrax. Sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w trudniejszym terenie. Jego stelaż jest z lekkiego aluminium, przednie koła są skrętne i z możliwością blokady. Koła posiadają amortyzację. Oprócz tego wśród zalet wymienić można duży rozkładany daszek, barierkę ochronną, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa i obecność kosza na zakupy i inne akcesoria.

Bebetto Nico Estilo

Spacerówki składane w książkę oferuje także polska firma Bebetto. Przykładem jest model Bebetto Nico Estilo. Już sam jego design przyciąga uwagę, a warto zwrócić uwagę również na funkcjonalność. Szybkie złożenie wózka ułatwia system Easy-to-fold. Kiedy go złożymy, będzie zajmował wyjątkowo mało miejsca. Ponadto możemy ustawić siedzisko w kierunku jazdy lub przeciwnie do niego. W tapicerce znajduje się filtr UV 50, wózek posiada dobrą amortyzację, dzięki której dziecko nie odczuwa wstrząsów.

Wózek spacerowy składany – Baby Design Look Air

Ten model będzie wprost idealny na wycieczki za miasto. Nie tylko szybko go złożymy do kompaktowych rozmiarów, ale dzięki pompowanym kołom i dobrej amortyzacji dziecko w ogóle nie doświadczy dyskomfortu w związku, z tym że wózek jest prowadzony po kamienistej drodze. Budka jest regulowana i posiada okienko, przez które można obserwować malucha podczas drzemki bez konieczności zatrzymywania. Na wygodę wpływa również regulowana teleskopowo rączka z uchwytem, folia przeciwdeszczowa (brak konieczności wożenia parasolki), pokrowiec na nóżki i bagażnik zakupowy.

Spacerówka składana – Cybex Balios S Lux

spacerówki, które można złożyć w książkę - wózek składany Rodzice cenią markę Cybex za przemyślane rozwiązania i funkcjonalność. Wózek Cybex Balios S Lux został tak zaprojektowany, by sprawdził się podczas spacerów po mieście i trudniejszym terenie. Podobnie jak przy wszystkich wcześniejszych modelach jedną ręką złożymy wózek do małego rozmiaru. Szerokie siedzisko można montować przodem i tyłem do kierunku jazdy. Zarówno siedzisko, jak i podnóżek można regulować, aby dopasować do wzrostu i potrzeb dziecka. Koła są duże i bezobsługowe, a w połączeniu z dobrym zawieszeniem sprawiają, że jazda zapewnia wyjątkowy komfort. Wózek posiada kosz, do którego jest łatwy dostęp.

Wózki składane w książkę idealne do samolotu

Składane wózki dziecięce, zwłaszcza spacerówki, które można złożyć w książkę, są idealne do zabrania na pokład samolotu. W porównaniu z tradycyjnymi wózkami składane modele zajmują niewiele miejsca, a po złożeniu zmieniają się w niewielki pałąk, który łatwo można przenieść i umieścić w bagażu podręcznym. To znacznie ułatwia przemieszczanie się z dzieckiem w czasie podróży, zwłaszcza gdy trzeba zmieniać miejsca i przechodzić przez kontrolę bezpieczeństwa na lotnisku. Dlatego też, składana spacerówka to idealny wybór dla rodziców, którzy chcą mieć praktyczne i wygodne rozwiązanie podczas podróży samolotowej.
Sprawdź także:
Archiwum: kwiecień 2023
Photo of author

Alicja Bąk

Zawsze chciałam pracować z dziećmi. Być może wynika to z faktu, że w młodości zajmowałam się dużo młodszą siostrą, a może po prostu… to pewien rodzaj powołania? Nie wiem ? W każdym razie tuż po maturze wiedziałam, że moim wyborem będzie kierunek pedagogiczny. Ostatecznie zostałam absolwentką pedagogiki małego dziecka z wychowaniem przedszkolnym.

Popularne wpisy: