Uniwersalne prezenty na mikołajki. Zainspiruj się tymi propozycjami!

Szukasz pomysłu na mikołajkowy prezent? Nie musisz się już zastanawiać! Zobacz, jakie świąteczne podarunki ucieszą twoich bliskich. Postaw na uniwersalne prezenty na mikołajki!
Uniwersalne prezenty na Mikołajki.

Czasami poszukiwania odpowiedniego prezentu na Mikołajki nie należą do najłatwiejszych. Zwłaszcza, że przyjęło się, iż niespodzianki na tę okoliczność zazwyczaj są czymś drobniejszym niż na święta, czy urodziny. Trudność może sprawdzić też wybieranie prezentów dla różnych osób. Warto wtedy sięgnąć po niezawodne upominki, które sprawdzą się niezależnie od tego, dla kogo go poszukujesz. Sprawdź nasze pomysły na uniwersalne prezenty na mikołajki. Nie będą to zwyczajne przedmioty, a prezenty w formie przeżyć!

Uniwersalne prezenty na mikołajki

uniwersalny prezent na mikołajki

Jeśli nie masz zbyt wiele czasu, a zależy Ci na tym, aby osoba obdarowana była szczerze zadowolona, zdaj się na uniwersalne prezenty na mikołajki. W grupie upominków mających wszechstronne zastosowanie znajdziesz mnóstwo atrakcji w serwisie Prezentmarzeń. Znajdziesz tam uniwersalne propozycje, a zarazem cenne przeżycia, których realizacja pozostawi po sobie bezcenne wspomnienia. Na co naszym zdaniem warto zwrócić uwagę?

Prezent mikołajkowy – wiersz

Chcesz podarować coś nietuzinkowego? Wiersz na prezent to atrakcja, która zachwyci każdego – niezależnie od wieku, płci czy zainteresowań. Wystarczy, że w trakcie realizacji vouchera podasz kilka informacji, takich jak cechy charakteru, wygląd, usposobienie, czy opiszesz wesołe sytuacje związane z tą osobą. Krótka charakterystyka wystarczy, aby stworzyć coś niesamowitego! Gotowy do wręczenia wiersz otrzymasz na ozdobnym papierze. Taki upominek na Mikołajki na długo zapadnie w pamięci i może sprawić, że osoba obdarowana uroni łezkę wzruszenia.

Pomysł na prezent – projekt koszulki

uniwersalny prezent na mikołajki - projekt koszulki

Znasz kogoś, kto nie ma w szafie choć kilku T-shirtów? No właśnie! Nawet jeśli zamierzasz obdarować osobę, która na co dzień obejmuje poważne stanowisko i przestrzega określonego dress-code’u, to spersonalizowana koszulka z pewnością przypadnie jej do gustu. To kreatywny prezent, który będzie się z Tobą pozytywnie kojarzył obdarowywanym osobom. Na koszulkę zostanie nadrukowany dowolnie przesłany wzór lub zdjęcie. Koszulka wykonana z wysokiej jakości materiału z pewnością będzie wygodnie się nosić.

Prezent na Mikołaja – personalizowany planer

Kto z nas czasem o czymś zapomina? Godzina spotkania, lista zakupów, ważne pomysły… Warto je zapisywać, a pomoże w tym spersonalizowany planer. To niezwykle uniwersalne prezenty na mikołajki, które sprawdzą się zarówno dla młodego ucznia, osoby dorosłej, jak i tych trochę starszych. W ramach personalizacji prezentu osoba obdarowana może wybrać własną, okładkę, datę rozpoczęcia planera czy układ dni, który będzie odpowiadał jej rozkładowi dnia. Planer uwzględnia także ważne wydarzenia, a uzupełnienie go o wybrane moduły pozwoli stworzyć niepowtarzalny projekt. To sprawdzony i uniwersalny prezent zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.  Do planera możesz dołączyć osobistą dedykację.

A może poszukujesz uniwersalnych rozwiązań tylko dla niej, dla niego lub dla dwojga? Zobacz nasze inspiracje!

Co kupić na mikołajki? Uniwersalne prezenty na mikołajki dla dziewczyny

uniwersalny prezent na mikołajki - co kupić

Popularną kategorią wśród uniwersalnych prezentów dla kobiet są te relaksujące. Masaż aromaterapeutyczny lub Dzień w SPA zachwycą każdą kobietę! Partnerce bądź siostrze, która potrzebuje chwili relaksu i podaruj masaż relaksacyjny, który pozwoli wejść w stan głębokiego odprężenia. Natomiast kobiecie kochającej podróże na pewno do gustu przypadnie masaż Lomi Lomi, który wywodzi się z kultury hawajskiej i jest niezwykle przyjemnym doświadczeniem. Jeśli poszukujesz drobiazgu, to dobrym prezentem na każdą okazję jest voucher na manicure.

Uniwersalne prezenty na mikołajki dla chłopaka

Do uniwersalnych prezentów dla mężczyzn należą strzelanie na strzelnicy, przejazdy sportowymi samochodami oraz wszelkiego rodzaju podniebne przygody jak lot widokowy samolotem czy lot szybowcem. To przeżycia najczęściej aktywne, wywołujące dużo emocji, ale i budujące niezapomniane wspomnienia. 

Wśród uniwersalnych prezentów na mikołajki warto wyróżnić vouchery do restauracji z kuchnią polską, japońską bądź włoską. Stwarzają możliwość odkrywania nowych smaków i sprawdzą się zarówno jako prezent dla niej, dla niego, jak i dla dwojga. Jeśli trudno Ci się zdecydować, sprawdź ofertę boxów.

Mikołajki klasowe – tanie prezenty dla kolegów

Szukasz dobrego pomysłu na tanie prezenty na mikołajki klasowe 6 grudnia? Mikołajki do 30 złotych lub mniej? Kubek z zabawnym nadrukiem to idealny gadżet i symboliczny prezent, dzięki któremu sprawisz radość kolegom z klasy. Nie musisz się martwić, że nie zmieścisz się w budżecie. W końcu mikołajki to czas radości i drobnych upominków.


Sprawdź także:
Archiwum: kwiecień 2023
Photo of author

Alicja Bąk

Zawsze chciałam pracować z dziećmi. Być może wynika to z faktu, że w młodości zajmowałam się dużo młodszą siostrą, a może po prostu… to pewien rodzaj powołania? Nie wiem ? W każdym razie tuż po maturze wiedziałam, że moim wyborem będzie kierunek pedagogiczny. Ostatecznie zostałam absolwentką pedagogiki małego dziecka z wychowaniem przedszkolnym.

Popularne wpisy: