Oryginalne i niedrogie prezenty. Poznaj pomysły na tanie prezenty i gadżety

Poszukiwanie oryginalnego i niedrogiego prezentu to często wyzwanie. W naszym artykule znajdziesz pomysły na niebanalne upominki, które nie zrujnują twojego portfela. Sprawdź, jak wybrać oryginalne i niedrogie prezenty.

Nie wiesz, jakie są oryginalne i niedrogie prezenty? Jakich słów należy użyć przy określeniu prezentu idealnego? Prezent idealny jest przedmiotem, który darujemy od serca, ze szczerej chęci, z sympatią do obdarowanego. Cena, moda, okazałość zdecydowanie nie mają wpływu na to, czy prezent zostanie szczerze doceniony. Inaczej dobieramy prezent dla najbliższej osoby, inaczej dla kolegi, bądź koleżanki z pracy. Darując, personalizuj. Szukasz wyjątkowego prezentu? Wybieraj prezenty, które będą adresowane do konkretnej osoby. Czy znasz kogoś, kto ucieszy się z zestawu kosmetyków, jakich na sklepowej półce stoi co najmniej kilkanaście lub najmodniejszej nowości wydawniczej, choć gatunek literacki nie należy do jej ulubionych?

Co jest najważniejsze przy znalezieniu upominku? Pomysły na prezent

oryginalne i niedrogie prezenty - co jest najważniesze

Oryginalne i niedrogie prezenty są tym, na co czekasz, o czym myślisz i nad czym skupiasz się już od kilku dni? Chcesz wybrać prezent, który będzie wyglądał znakomicie, będzie funkcjonalny na co dzień oraz dopasowany do potrzeb konkretnej osoby? Najlepiej, gdyby nie kosztował zbyt wiele? Poznaj fotoprezenty, dzięki którym obdarujesz wyjątkowym przedmiotem, który stanie się obecny w codziennym życiu obdarowanej osoby. Z pewnością w swojej kolekcji fotografii masz zdjęcia, które w unikalny, korzystny sposób prezentują osobę, znaczący dla Was pejzaż, miejsce, które może stać się nadrukiem, tworzącym unikalny prezent. Przygotuj i wybierz najlepsze ujęcie, dopasuj zdjęcie, kadrując je, nadając mu odpowiednią ostrość, jasność i kontrast. Czy jest już gotowe do zastosowania?

Stwórz kubek z własnym zdjęciem – obdaruj kogoś wyjątkowego lub …siebie

Znakomitym pomysłem na oryginalne i niedrogie prezenty dla każdego jest kubek z własnym zdjęciem. Wybierz zabawne ujęcie, pozowane w wyjątkowej scenerii lub zastosuj dodatki graficzne. Kubek, wraz ze zdjęciem, wykonany w technologii termo-transferowej jest wysokiej jakości produktem, odpornym na mycie w zmywarce. Kubek z własnym zdjęciem znakomicie sprawdza się jako unikalny prezent świąteczny zarówno dla osoby najbliższej, jak i znajomego. Kubek z dopasowanym zdjęciem może znaczyć wiele lub stanowić niezobowiązujący upominek. Wybierz produkt wysokiej jakości, którego nadruk będzie intensywny, trwały i zachwycający.

Oryginalne i niedrogie prezenty na specjalną okazję

Czy wieczór kawalerski jest specjalną okazją? A może spotkanie w klubie pokerowym i pasjonująca rozgrywka wśród przyjaciół? Pokerowa twarz może zmienić się niespodziewanie, gdy tył kart ozdobią unikalne, dobrane przez Ciebie zdjęcia. Spersonalizowane karty to propozycja dla osób, poszukujących sprawdzonych rozwiązań w nowoczesnym stylu. Talia kart do pokera, posiadająca nadruk na tylnej stronie to znakomity pomysł na prezent zwłaszcza, że zdjęcia można zestawić w dowolnej konfiguracji. Pokerowa rozgrywka nabierze niespotykanego dotąd charakteru.

Dlaczego warto obdarować niedrogim prezentem?

W obdarowywaniu nie chodzi o sumę, o którą pomniejszysz zawartość portfela, karty i rachunku bankowego. Prezenty od serca nie muszą kosztować tyle, ile nie możesz wydać. Niedrogie prezenty fotograficzne to wspaniałe propozycje, które kryją w sobie magię chwili. Dzięki zamieszczonych na nich fotografiach możesz dowolnie kreować charakter prezentu, który łączy funkcjonalność z gustowną stylistyką. Wybieraj spośród:

  • tekstyliów ze zdjęciem,
  • etui na telefon z fotografią,
  • maskotek ze zdjęciem,
  • artykułów papierniczych z fotografią,
  • dekoracji ze zdjęciem
  • kubków i talii kart, wspomnianych powyżej.

Zobacz radość na twarzy obdarowanej osoby, gdy podarujesz jej ten szczery prezent na urodziny lub imieniny. Czy radość będzie podobna, gdy po jakimś czasie od wręczenia prezentu zauważysz, że obdarowana osoba używa go codziennie?

Inne pomysły na wyjątkowy prezent. Może handmade?

oryginalne i niedrogie prezenty - inne prezenty

Jednym z pomysłów jest stworzenie własnoręcznie wykonanego prezentu, np. ozdoby, biżuterii czy kubka z indywidualnym nadrukiem. Można również skorzystać z usług drukarni, które wykonują na zamówienie koszulki, poduszki czy torby z wybranym przez nas motywem. Kolejnym sposobem na oryginalny i niedrogi prezent może być kupienie używanego przedmiotu, np. książki, płyty czy filmy. Autor zauważa, że wiele sklepów internetowych oferuje również tańsze wersje nowych produktów, np. egzemplarze z wadami drukarskimi czy starsze wydania.

Pomysł na tani prezent – podsumowanie

Wiesz już, jakie są oryginalne i niedrogie prezenty dla bliskich osób. Dobry prezent na święta czy inne okazje nie jest trudny do znalezienia. Pamiętaj jednak, że ważne jest spersonalizowanie prezentu oraz dopasowanie go do zainteresowań osoby obdarowywanej.


Sprawdź także:
Archiwum: marzec 2023
Photo of author

Karolina Woźniak

Odkąd pamiętam fascynowała mnie praca z ludźmi, dlatego z wykształcenia jestem psychologiem. Ponieważ jednak w życiu często pojawiają się niespodziewane drogi, nigdy nie pracowałam w zawodzie. Od ukończenia studiów na Uniwersytecie Warszawskim realizuję się zawodowo w agencjach reklamowych. Praca jest moją pasją, jednak staram się równoważyć ją z życiem domowym oraz rozwojem osobistym.

Popularne wpisy: