X

Oryginalne i niedrogie prezenty – stwórz wyjątkowy podarunek od serca

Jakich słów należy użyć przy określeniu prezentu idealnego? Prezent idealny jest przedmiotem, który darujemy od serca, ze szczerej chęci, z sympatią do obdarowanego. Cena, moda, okazałość zdecydowanie nie mają wpływu na to, czy prezent zostanie szczerze doceniony. Inaczej dobieramy prezent dla najbliższej osoby, inaczej dla kolegi, bądź koleżanki z pracy. Darując, personalizuj. Wybieraj prezenty, które będą adresowane do konkretnej osoby. Czy znasz kogoś, kto ucieszy się z zestawu kosmetyków, jakich na sklepowej półce stoi co najmniej kilkanaście lub najmodniejszej nowości wydawniczej, choć gatunek literacki nie należy do jej ulubionych?

Co jest najważniejsze przy doborze prezentu?

Oryginalny pomysł jest tym, na co czekasz, o czym myślisz i nad czym skupiasz się już od kilku dni? Chcesz wybrać prezent, który będzie wyglądał znakomicie, będzie funkcjonalny na co dzień oraz dopasowany do potrzeb konkretnej osoby? Najlepiej, gdyby nie kosztował zbyt wiele? Poznaj fotoprezenty, dzięki którym obdarujesz wyjątkowym przedmiotem, który stanie się obecny w codziennym życiu obdarowanej osoby. Z pewnością w swojej kolekcji fotografii masz zdjęcia, które w unikalny, korzystny sposób prezentują osobę, znaczący dla Was pejzaż, miejsce, które może stać się nadrukiem, tworzącym unikalny prezent. Wybierz najlepsze ujęcie, dopasuj zdjęcie, kadrując je, nadając mu odpowiednią ostrość, jasność i kontrast. Czy jest już gotowe do zastosowania?

Zobacz też:  Co zabrać na wakacje z niemowlakiem? Porady na pierwsze wakacje z dzieckiem

Stwórz kubek z własnym zdjęciem – obdaruj kogoś wyjątkowego lub …siebie

Znakomitym pomysłem na oryginalny, niedrogi prezent jest kubek z własnym zdjęciem. Wybierz zabawne ujęcie, pozowane w wyjątkowej scenerii lub zastosuj dodatki graficzne. Kubek, wraz ze zdjęciem, wykonany w technologii termo-transferowej jest wysokiej jakości produktem, odpornym na mycie w zmywarce. Kubek z własnym zdjęciem znakomicie sprawdza się jako unikalny prezent zarówno dla osoby najbliższej, jak i znajomego. Kubek z dopasowanym zdjęciem może znaczyć wiele lub stanowić niezobowiązujący upominek. Wybierz produkt wysokiej jakości, którego nadruk będzie intensywny, trwały i zachwycający.

Oryginalny prezent na specjalną okazję

Czy wieczór kawalerski jest specjalną okazją? A może spotkanie w klubie pokerowym i pasjonująca rozgrywka wśród przyjaciół? Pokerowa twarz może zmienić się niespodziewanie, gdy tył kart ozdobią unikalne, dobrane przez Ciebie zdjęcia. Spersonalizowane karty to propozycja dla osób, poszukujących sprawdzonych rozwiązań w nowoczesnym stylu. Talia kart do pokera, posiadająca nadruk na tylnej stronie to znakomity pomysł na prezent zwłaszcza, że zdjęcia można zestawić w dowolnej konfiguracji. Pokerowa rozgrywka nabierze niespotykanego dotąd charakteru.

Zobacz też:  Idealne rasy psów dla dzieci. Jakie są najlepsze rasy psów rodzinnych?

Dlaczego warto obdarować niedrogim prezentem?

W dawaniu nie chodzi o sumę, o którą pomniejszysz zawartość portfela, karty i rachunku bankowego. Prezenty od serca nie muszą kosztować tyle, ile nie możesz wydać. Niedrogie prezenty fotograficzne to wspaniałe propozycje, które kryją w sobie magię chwili. Dzięki zamieszczonych na nich fotografiach, możesz dowolnie kreować charakter prezentu, który łączy funkcjonalność z gustowną stylistyką. Wybieraj spośród:

  • tekstyliów ze zdjęciem,
  • etui na telefon z fotografią,
  • maskotek ze zdjęciem,
  • artykułów papierniczych z fotografią,
  • dekoracji ze zdjęciem
  • kubków i talii kart, wspomnianych powyżej.

Zobacz radość na twarzy osoby, której wręczysz ten szczery prezent. Czy radość będzie podobna, gdy po jakimś czasie od wręczenia prezentu zauważysz, że obdarowana osoba używa go codziennie?


Sprawdź także:

Zobacz też:  Bykowe - mobilizacja do posiadania potomstwa

Może Cię także zainteresować: