Catering dietetyczny w Bydgoszczy, czyli smaczna i zdrowa dieta pudełkowa LightBox

Dieta pudełkowa cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ odpowiada potrzebom współczesnego człowieka. W pogoni za realizacją celów zawodowych i osobistych mało kto ma bowiem czas, aby należycie zająć się tematem własnego odżywiania. Rozwiązaniem może okazać się catering dietetyczny w Bydgoszczy LightBox. Dlaczego?
Catering dietetyczny w Bydgoszczy

Chcesz odżywiać się zdrowo w Bydgoszczy i okolicach, a nie masz czasu na samodzielne przygotowywanie posiłków? Jeśli szukasz smacznego i zdrowego cateringu, który dostarcza do Twojego domu lub pracy pełnowartościowe i zbilansowane posiłki, to koniecznie sprawdź ofertę od LightBox. Na czym polega wyjątkowość zdrowej i smacznej diety z dostawą do domu? Przeczytaj, jaką ofertę może ci zaproponować najlepszy catering dietetyczny w Bydgoszczy. 

Jakie zalety ma dieta pudełkowa Bydgoszcz?

catering dietetyczny w Bydgoszczy - zalety

Większość diet pudełkowych opiera się na podobnych zasadach. Klient zamawia wybrany jadłospis, określa kaloryczność menu, a potem podaje adres do dostaw i otrzymuje odpowiednią ilość posiłków każdego dnia. Takie rozwiązanie to wygoda, ale także szansa na wprowadzenie zdrowych nawyków żywieniowych bez wyrzeczeń. Po pierwsze, dieta pudełkowa pozwala oszczędzić czas na:

   • planowaniu posiłków,

   • robieniu zakupów,

   • gotowaniu,

   • sprzątaniu w kuchni.

  Po drugie catering dietetyczny w Bydgoszczy ułatwia wdrożenie zasady regularnego spożywania posiłków, co przynosi szereg korzyści zdrowotnych, w tym:

   • usprawnienie metabolizmu,

   • sukcesywny spadek wagi bez efektu jojo,

   • lepsze samopoczucie,

   • większa energia do działania,

   • brak nieprzyjemnych objawów ze strony układu pokarmowego, 

  • eliminacja uczucia ospałości, znużenia, senności.

  Dieta pudełkowa i fit catering to gwarancja braku chęci podjadania, ponieważ, ustalając kaloryczność diety, nie doprowadzamy do takiego deficytu kalorycznego, który wiązałby się z odczuwaniem głodu. Poza tym, jedzenie w ramach cateringu zapewnia organizmowi wszystko, czego ten potrzebuje do prawidłowego funkcjonowania, ponieważ diety zawsze opracowywane są przez doświadczonych dietetyków. 

  Catering dietetyczny w Bydgoszczy – jaką firmę wybrać?

  catering dietetyczny w bydgoszczy - jaką firmę wybrać

  Na terenie Bydgoszczy diety pudełkowe dowożą różne firmy cateringowe, jednak żadna z nich nie może pochwalić się tym, czym nagrodzona została firma LightBox, czyli rekomendacją Instytutu Żywności i Żywienia. Na takie odznaczenie catering zasłużył między innymi ze względu na przygotowywanie posiłków w oparciu o zalecenia tego instytutu, a także z uwagi na przestrzeganie zasad określonych systemem HACCP, który reguluje standardy bezpieczeństwa żywności. Lightbox ma w swojej ofercie wzorową dietę podstawową oraz jej zmodyfikowane wersje, dostosowane do potrzeb sportowców czy wegetarian. To, czym marka wyróżnia się na rynku, to również specjalna oferta FLEX, czyli opcja wyboru jednego z czterech dań na każdy posiłek. A co ze smakiem? Nad nim w przypadku cateringu od LightBox czuwa ktoś bardzo dobrze znany w naszym kraju – szef kuchni Michel Moran. 

  Dieta pudełkowa LightBox w Bydgoszczy – jakie diety mamy do wyboru?

  Catering dietetyczny Bydgoszcz LightBox to odpowiedź na potrzeby różnych konsumentów:

  • tych, którzy chcą zdrowo i trwale schudnąć i być fit,
  • tych, którzy chcą zacząć zdrowo się odżywiać,
  • tych, którzy potrzebują specjalnej diety z uwagi na nietolerancje pokarmowe, szczególne potrzeby organizmu lub wykluczenia (dieta wegetariańska, dieta z niskim indeksem glikemicznym czy bez glutenu),
  • tych, którzy nie mają czasu na gotowanie, nie lubią tego robić lub po prostu nie mają na to ochoty.

  Mieszkańcy Bydgoszczy mają do wyboru siedem różnych rodzajów diet oraz dodatkową dietę FLEX z elastycznym menu, odpowiednią dla tych, którzy nie lubią niespodzianek lub przeciwnie – po prostu lubią podejmować własne decyzje. Jeśli więc marzysz o rozpoczęciu zdrowej diety, która będzie dopasowana do twoich potrzeb i dzięki której stracisz zbędne kilogramy, wybierz catering dietetyczny w Bydgoszczyz.

  Co u nas zjesz?

  catering dietetyczny w Bydgoszczy - co u nas zjesz

  Catering dietetyczny w Bydgoszczy – każdy jadłospis przygotowywany jest ze świeżych składników, odpowiednio zbilansowanych i różnorodnych tak, aby zapewniać organizmowi wszystkie niezbędne substancje odżywcze we właściwych proporcjach.

  • najbardziej uniwersalna jest dieta Optimum, idealna dla osób, które chcą zmienić nawyki żywieniowe; 
  • dla odchudzających się opracowano dietę Slim; 
  • idealnym rozwiązaniem dla aktywnych fizycznie jest dieta Sport;
  • jeśli nie jadasz mięsa, możesz postawić na wariant Vege;
  •  a jeśli jesz wszystko oprócz ryb wybierz dietę No Fish;
  • możesz zamówić też opcję dla osób zmagających się z nietolerancją laktozy, czyli dietę Lactose Free. 

  Wybór odpowiedniego menu to początek, ponieważ po konsultacji z dietetykiem dostosowana zostanie także kaloryczność jadłospisu, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klienta. 

  Smaczna dieta z dostawą do domu – podsumowanie

  Wiesz już, co ma do zaoferowania catering dietetyczny w Bydgoszczy. Zamów już dziś, a po złożeniu zamówienia czekaj na dostawę pod wskazany adres! Po otrzymaniu posiłków ciesz się ich smakiem i obserwuj, jak zmienia się twój organizm. Nie ma prostszego sposobu na zdrowe odżywianie niż zamówienie diety od LightBox z darmowym dowozem na terenie całego miasta Bydgoszczy.  Skontaktuj się z nami i odkryj, że smaczne posiłki i zdrowy tryb życia to nic trudnego!


  Sprawdź także:
  Archiwum: kwiecień 2023
  Photo of author

  Karolina Woźniak

  Odkąd pamiętam fascynowała mnie praca z ludźmi, dlatego z wykształcenia jestem psychologiem. Ponieważ jednak w życiu często pojawiają się niespodziewane drogi, nigdy nie pracowałam w zawodzie. Od ukończenia studiów na Uniwersytecie Warszawskim realizuję się zawodowo w agencjach reklamowych. Praca jest moją pasją, jednak staram się równoważyć ją z życiem domowym oraz rozwojem osobistym.

  Popularne wpisy: