Inspirujące prezenty z okazji obrony dyplomu. Sprawdź pomysły na prezent

Sprawdź, jakie inspirujące prezenty z okazji obrony dyplomu możesz wręczyć osobie kończącej studia. Chcesz obdarować bliską osobę? Przeczytaj, jakie podarunki będą odpowiednie na tę okazję.
prezenty z okazji obrony dyplomu
Mamy przed sobą sezon na obrony prac licencjackich, magisterskich, czy też inżynierskich. Nie wiesz, jakie są inspirujące prezenty z okazji obrony dyplomu? Po kilku latach studiów, zakuwania, zdawania przyszedł w końcu upragniony czas, by pożegnać się z edukacją, najlepiej w dobrym stylu. Z tej okazji rodzina, przyjaciele, partnerzy pragną podarować coś wyjątkowego celem upamiętnienia tej doniosłej chwili. Co kupić z okazji zakończenia edukacji?

Doskonały prezent to kwestia indywidualna

inspirujące prezenty z okazji obrony dyplomu - doskonały prezent

Jeśli zastanawiasz się, co kupić córce na zakończenie studiów, pomyśl przede wszystkim o tym, czy dane studia są faktycznie jej wielką pasją i czy traktuje je serio, czy raczej studia wyższe były dodatkiem do innych hobby, którym poświęcała się zdecydowanie bardziej. Gdy znasz już odpowiedź na to ważne pytanie, teraz już wiesz, na czym stoisz i jakiego podarunku konkretnie szukać. Wybierz coś, co będzie oddawało charakter obdarowywanej osoby i co będzie się również odnosiło do przyszłego życia zawodowego. Pomyśl też, czy będzie to upominek jedynie o charakterze sentymentalnym, przypominający o tym ważnym dniu, czy będzie to jednak coś praktycznego, co przyda się w przyszłości. Sprawdź inspirujące prezenty z okazji obrony dyplomu.

Inspirujące prezenty z okazji obrony dyplomu

Uniwersalnym pomysłem jest zorganizowanie w gronie najbliższych specjalnego uroczystego przyjęcia z okazji obrony, a do tego jakiś drobiazg i na pewno ten będzie miło zapamiętany przez absolwenta. Takim eleganckim gadżetem może być zegarek z grawerem. Taki upominek będzie wspaniałą pamiątką dla obdarowanego nim studenta.

Prezent na obronę doktoratu lub magisterki dla niej

inspirujące prezenty z okazji obrony dyplomu - prezent na obronę doktoratu

Jaki powinien być prezent na zakończenie studiów dla kobiety? Postaw na coś kreatywnego, nietuzinkowego, a może nawet szalonego. Jakie są inspirujące prezenty z okazji obrony dyplomu? Jako gratulacje z okazji tego niezwykle istotnego momentu w życiu przedstaw jej możliwość stworzenia własnego kosmetyku, innym pomysłem będzie kupon na warsztaty z tworzenia modnych ostatnio lasów w słoiku. To trwała pamiątka, która na długo będzie pozytywnym wspomnieniem tej radosnej chwili związanej z obroną. Nie zwalniając z kreatywnych obrotów, zastanów się nad personalizowanym prezentem, który na długo będzie przypominał o sukcesie. Może to być biżuteria (srebrna lub złota bransoletka, zawieszka czy łańcuszek), galanteria skórzana, czy też inny drobiazg (etui na okulary, długopis czy pięknie zapakowana karafka). Spersonalizowany upominek to zawsze strzał bez pudła!

Prezent na obronę pracy magisterskiej lub doktoranckiej dla niego

inspirujące prezenty z okazji obrony dyplomu - prezent na obronę pracy magisterskiej

Pozostańmy w duchu kreatywnych poszukiwań. Co kupić mężczyźnie z okazji obrony dyplomu? Co powiesz na wizycie na strzelnicy? Na strzelnicy są różne warianty broni, od początkującej do zaawansowanej strzelecko osoby. Gdy absolwentowi blisko do sportów motorowych, wtedy ucieszy się z pewnością z podarunku w postaci vouchera na szybką jazdę ulubionym autem po torze wyścigowym. Jeśli świeżo upieczony magister lub inżynier ma oprócz wyuczonego zawodu również inne hobby, które chce rozwijać, to pomyśl o sprezentowaniu mu kursu barmańskiego. Taki kurs łączy zdecydowanie przyjemne z pożytecznym. Z jednej strony to konkretna i fachowa wiedza z zakresu przyrządzania drinków, a z drugiej strony pozwala otworzyć się na kontakt z ludźmi i dzięki temu uzyskujemy również bezcenne umiejętności interpersonalne. Prezentem dla inżyniera może być także pióro lub stylowy wizytownik.

Prezent na obronę pracy dyplomowej – podsumowanie

Wiesz już, jakie inspirujące prezenty z okazji obrony dyplomu możesz wręczyć absolwentowi studiów. Upominek z dedykacją lub grawerem może być wspaniałą pamiątką ważnego wydarzenia, jakim jest ukończenie studiów. Pomyśl nad odpowiednim prezentem i wywołaj uśmiech na twarzy bliskiej ci osobie.

Najczęściej zadawane pytania

Dobrymi pomysłami na upominek dla osoby kończącej studia magisterskie mogą być: notatniki, skórzane akcesoria, wizytownik z grawerem. Możesz też podarować kosz prezentowy, który będzie zawierał większą ilość upominków takich jak owoce, słodycze, alkohol.

Co kupić koleżance na obronę?

Najpopularniejszymi rodzajami upominków z okazji obrony dyplomu są kwiaty i różnego rodzaju słodkości.

Jak świętować obronę?

Możesz urządzić huczną imprezę z okazji ukończenia studiów lub postawić na kameralne spotkanie w gronie najbliższych osób. Popularnym sposobem na świętowanie zakończenia tego etapu w życiu jest wyjazd na wakacje.


Sprawdź także:

Archiwum: styczeń 2023
Photo of author

Karolina Woźniak

Odkąd pamiętam fascynowała mnie praca z ludźmi, dlatego z wykształcenia jestem psychologiem. Ponieważ jednak w życiu często pojawiają się niespodziewane drogi, nigdy nie pracowałam w zawodzie. Od ukończenia studiów na Uniwersytecie Warszawskim realizuję się zawodowo w agencjach reklamowych. Praca jest moją pasją, jednak staram się równoważyć ją z życiem domowym oraz rozwojem osobistym.

Popularne wpisy: