X

Inspirujące prezenty z okazji obrony dyplomu

prezenty z okazji obrony dyplomu
Mamy przed sobą sezon na obrony prac licencjackich, magisterskich, czy też inżynierskich. Po kilku latach studiów, zakuwania, zdawania przyszedł w końcu upragniony czas, by pożegnać się z edukacją, najlepiej w dobrym stylu. Z tej okazji rodzina, przyjaciele, partnerzy pragną podarować coś wyjątkowego celem upamiętnienia tej doniosłej chwili. Co kupić z okazji zakończenia edukacji?

Prezent to kwestia indywidualna

Jeśli zastanawiasz się, co kupić córce na zakończenie studiów, pomyśl przede wszystkim o tym, czy dane studia są faktycznie jej wielką pasją i czy traktuje je serio, czy raczej studia wyższe były dodatkiem do innych hobby, którym poświęcała się zdecydowanie bardziej. Gdy znasz już odpowiedź na to ważne pytanie, teraz już wiesz na czym stoisz i jakiego podarunku konkretnie szukać. Wybierz coś, co będzie oddawało charakter obdarowywanej osoby i co będzie się również odnosiło do przyszłego życia zawodowego. Pomyśl też, czy będzie to upominek jedynie o charakterze sentymentalnym, przypominający o tym ważnym dniu, czy będzie to jednak coś praktycznego, co przyda się w przyszłości. Uniwersalnym pomysłem jest zorganizowanie w gronie najbliższych specjalnego uroczystego przyjęcia z okazji obrony, a do tego jakiś drobiazg i na pewno ten będzie miło zapamiętany przez absolwenta.

Zobacz też:  Rezygnacja z OC - czy można mieć samochód bez ubezpieczenia?

Prezent dla niej

Jaki powinien być prezent na zakończenie studiów dla kobiety? Postaw na coś kreatywnego, nietuzinkowego, a może nawet szalonego. Jako gratulacje z okazji tego niezwykle istotnego momentu w życiu przedstaw jej możliwość stworzenia własnego kosmetyku, innym pomysłem będzie kupon na warsztaty z tworzenia modnych ostatnio lasów w słoiku. To trwała pamiątka, która na długo będzie pozytywnym wspomnieniem tej radosnej chwili związanej z obroną. Nie zwalniając z kreatywnych obrotów, zastanów się nad personalizowanym prezentem, który na długo będzie przypominał o sukcesie. Może to być biżuteria, galanteria skórzana, czy też inny drobiazg. Spersonalizowany upominek to zawsze strzał bez pudła!

Prezent dla niego

Pozostańmy w duchu kreatywnych poszukiwań. Co kupić mężczyźnie z okazji obrony dyplomu? Co powiesz na wizycie na strzelnicy? Na strzelnicy są różne warianty broni, od początkującej do zaawansowanej strzelecko osoby. Gdy absolwentowi blisko do sportów motorowych, wtedy ucieszy się z pewnością z podarunku w postaci vouchera na szybką jazdę ulubionym autem po torze wyścigowym. Jeśli świeżo upieczony magister ma oprócz wyuczonego zawodu również inne hobby, które chce rozwijać, to pomyśl o sprezentowaniu mu kursu barmańskiego. Taki kurs łączy zdecydowanie przyjemne z pożytecznym. Z jednej strony to konkretna i fachowa wiedza z zakresu przyrządzania drinków, a z drugiej strony pozwala otworzyć się na kontakt z ludźmi i dzięki temu uzyskujemy również bezcenne umiejętności interpersonalnych.

Zobacz też:  Wózki dla gwiazd dla wymagających klientów

Sprawdź także:

Może Cię także zainteresować: