X

Nowoczesne butelki do karmienia niemowląt

Nowoczesne butelki do karmienia niemowląt

Mleko matki- najlepszy sposób na zdrowy rozwój niemowlaka

Od dawna już wiadomo, iż najlepszym sposobem na dostarczenie niemowlakowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych jest karmienie mlekiem matki. To ono właśnie, ze względu na swój unikalny skład zapewnia dziecku najlepsze warunki do optymalnego rozwoju. Idealne proporcje witamin, białka i tłuszczu są najlepiej dostosowane do potrzeb małego, intensywnie rosnącego organizmu.

Niestety, karmienie piersią nie w każdej sytuacji okazuje się możliwe. Ze względu na sytuację zdrowotną mamy (silny ból przy próbie karmienia czy nawał pokarmu) lub też konieczność powrotu do pracy trzeba szukać innych rozwiązań. Co wówczas wybrać?

Butelka Nanobébé – najlepsza alternatywa dla kobiecej piersi

W momencie, kiedy mama chwilowo musi zrezygnować z karmienia bezpośrednio piersią najzdrowiej dla maluszka jest zdecydować się na odciąganie pokarmu przez ten czas. Niestety, nie jest to rozwiązanie idealne ponieważ działania konieczne przy przechowywaniu pokarmu, czyli jego chłodzenie, podgrzewane i mrożenie mogą doprowadzić do utraty wielu cennych składników odżywczych.

Zobacz też:  Jakie funkcje i akcesoria powinien posiadać dobry blender ręczny?

By jak najbardziej zminimalizować te niekorzystne konsekwencje warto zdecydować się na innowacyjną butelkę do karmienia marki Nanobébé.

Butelka Nanobébé – rewolucja w karmieniu niemowlaka

Butelka Nanobébé jako pierwsza została zaprojektowana w ten sposób by sprzyjać zachowaniu jak największej ilości składników odżywczych oraz przeciwciał obecnych w mleku mamy.

Dzięki innowacyjnej budowie mleko wewnątrz butelki równomiernie się rozkłada co umożliwia nawet trzy razy szybsze ogrzanie lub schłodzenie pokarmu. Dzięki temu nie tylko zachowane zostają wartości odżywcze pokarmu, ale zostaje również zahamowany proces namnażania się w nim bakterii.

Nowoczesne butelki do karmienia niemowląt antykolkowa

Budowa butelki nie pozwala także na tworzenie się tzw. gorących punktów, które w trakcie karmienia mogłyby poparzyć dziecko.

W zestawie z butelką otrzymujemy również adapter do laktatora, dzięki czemu możliwe jest odciąganie mleka bezpośrednio do butelki przy pomocy większości dostępnych na rynku laktatorów.

Innowacyjny jest także sposób przechowywania, który pozwala zaoszczędzić ogrom miejsca w szafce lub lodówce. Butelki Nanobébé można bowiem układać jedną na drugiej – w stos.

Butelka jest także idealnym wyborem na dłuższe spacery lub podróże, dzięki specjalnemu, dedykowanemu opakowaniu termicznemu, które pozwala zachować ciepłe mleko przez dłuższy czas. 

Zobacz też:  Na co zwrócić uwagę podczas wyboru balsamu do ust? Jaki jest najlepszy balsam?

Butelka imitująca pierś to łatwy powrót do naturalnego karmienia

Rewolucyjny kształt butelki przypominający do złudzenia kobiecą pierś wraz ze smoczkiem, który nie dość, że formą przypomina brodawkę to ma jeszcze podobny do niej przepływ pokarmu sprawiają, że podczas przerwy w karmieniu piersią dziecko nie przyzwyczai się zbytnio do butelki.

Mama może więc bez obaw wyjść z domu pozostawiając malucha pod opieką innych osób, dziecko zaś nie “rozleniwi się” korzystając z butelki, w ssanie będzie bowiem musiało włożyć tyle samo siły co w przypadku karmienia piersią.

Butelka Nanobébé – wygoda i nowoczesność

Rewolucyjna butelka prócz swoich niezaprzeczalnych zalet dla całego procesu karmienia piersią jest także niezwykle wygodna w użytkowaniu. Silikonowa, antypoślizgowa podstawka zapobiega przewracaniu, dzięki czemu bez problemu można odkręcić butelkę jedną ręką. Dzięki możliwości mycia w zmywarce także czyszczenie jest niezwykle łatwe.

Zaawansowany system trzech otworów odpowietrzających zmniejsza ryzyko wystąpienia u karmionego dziecka bolesnych kolek. Butelka sprzyja także kształtowaniu u dziecka samodzielności, jej ergonomiczny kształt sprawia bowiem, iż dziecko bardzo wcześnie jest w stanie chwycić ją w dłonie i podjąć próby samodzielnego picia. Butelki do karmienia niemowląt znajdziesz tutaj.

Zobacz też:  Płytki ceramiczne do kuchni – co brać pod uwagę, dopasowując je do mebli?

Sprawdź także:
Może Cię także zainteresować: