Wózek sportowy nie tylko do trenowania – wózek do biegania dla aktywnych rodziców

Wózek sportowy nie tylko do trenowania to idealny wybór dla aktywnych rodziców, którzy chcą łączyć opiekę nad dzieckiem z aktywnym trybem życia. Oprócz joggingu, taki wózek może być również świetną spacerówką czy nawet służyć do jazdy na rolkach. Przeczytaj, jakie zalety ma taki wózek.
Wózek sportowy - nie tylko do trenowania

Nowoczesny wózek sportowy nie tylko do trenowania to rozwiązanie, które nie musi służyć wyłącznie do treningów z dzieckiem. Można bowiem znaleźć modele, które doskonale sprawdzają się także w czasie codziennych spacerów. Jednym z nich jest TFK Mono Combi, który posiada wszystkie najważniejsze z punktu widzenia rodziców i dziecka cechy. Dzięki specjalnej oponie i stabilnej konstrukcji wózek sportowy (nie tylko do biegania) zapewnia dziecku bezpieczeństwo i wygodę podczas każdej aktywności na świeżym powietrzu. Co istotne, można korzystać z niego od 1. dnia do nawet 3. roku życia maluszka! Przedstawiamy najważniejsze informacje na jego temat.

Poznaj lekki wózek na jogging i na spacer

wózek sportowy nie tylko do trenowania - poznaj lekki wózek na jogging

Wózek sportowy nie tylko do trenowania TFK Mono Combi to połączenie trwałości, wygody i funkcjonalności. Jest wyposażony w dużą rozkładaną budkę, która stanowi ochronę dla wrażliwej buzi dziecka. Producent postawił na praktyczne wodoodporne materiały, które łatwo utrzymać w czystości. Co najistotniejsze, znajdziesz w nim unikalną gondolę, która zmienia się w siedzisko, dzięki czemu może być użytkowany od dnia narodzin. Maksymalne obciążenie to nawet 27 kilogramów, dlatego sprawdzi się nawet na pierwsze 3 lata. Znajdziesz w nim także ciekawe rozwiązania, dzięki którym to bardzo dobry wózek do biegania z dzieckiem – możesz po niego sięgnąć, gdy chcesz efektywnie wrócić do formy sprzed ciąży. Co jeszcze go wyróżnia? Poznaj najważniejsze zalety wózka TFK Mono Combi.

Wózek dziecięcy sportowy – co warto wiedzieć o spacerówce dla joggerów?

wózek sportowy

Przede wszystkim należy podkreślić, że wózek sportowy nie tylko do trenowania TFK Mono Combi jest tak zaprojektowany, by można było używać go od 1. dnia życia dziecka. Został wyposażony w specjalną, opatentowaną gondolę, która w późniejszym czasie może zamienić się w siedzisko dla starszego dziecka. Producent zaleca użytkowanie go od 5. miesiąca życia, kiedy maluszek rozpocznie już pierwsze próby samodzielnego siadania. Rodzice mogą ustawić je zarówno przodem, jak i tyłem do świata. Co istotne, wózek posiada 5-punktowe pasy bezpieczeństwa.

Wózek sportowy nie tylko do trenowania

Bardzo ważne jest to, że wózek biegowy Mono Combi to rozwiązanie wygodne zarówno dla dziecka, jak i prowadzącego go rodzica. Został przygotowany z wodoodpornego materiału, dzięki czemu bardzo łatwo usunąć z niego każde zabrudzenie. Dzięki wyjątkowemu systemowi składania, trwa ono zaledwie kilka sekund – rodzice doceniają to szczególnie podczas załatwiania codziennych sprawunków. Wózek wózek sportowy nie tylko do trenowania 2w1 posiada także wiele praktycznych schowków oraz pojemny kosz pod siedziskiem, dzięki czemu wszystko, co niezbędne, możecie mieć zawsze przy sobie.

wózek do biegania

Ogromną zaletą wózka TFK Mono Combi jest fakt, że można z niego korzystać w niemal każdym terenie. To model, który sprawdzi się podczas spacerowania po mieście, ale także wędrówek po lesie czy pagórkach. Rodzice mogą zdecydować się na wybór kół dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Producent udostępnia koła komorowe cechujące się niebywałą trwałością oraz koła pompowane, które gwarantują komfort poruszania się po każdej nawierzchni. Wózek sportowy nie tylko do trenowania 2w1 TFK Mono Combi posiada także amortyzację, dzięki której jazda przebiega łagodnie – nawet bardziej skomplikowany teren nie sprawia, że dziecko czuje się niekomfortowo.

TFK Mono Combi 2w1 – wózek biegowy i wózek spacerowy

Nowoczesny wózek sportowy nie tylko do trenowania TFK Mono Combi to doskonały i bezpieczny wózek do biegania z dzieckiem. Został oficjalnie zatwierdzony jako sprzęt do użytku sportowego. Przednie koło można zablokować, by jechało na wprost – po ustawieniu siedziska w pozycji siedzącej można rozpoczynać trening.

wózek biegowy

Jednocześnie warto podkreślić, że wszystkie rozwiązania zastosowane w modelu TFK Mono Combi sprawiają, że to także bardzo dobry wybór na co dzień. To bardzo istotne dla rodziców, którzy lubią żyć aktywnie i nie chcą porzucać miłości do sportu po pojawieniu się na świecie dziecka. Nie muszą już kupować kilku gadżetów, które nie tylko pochłonęłyby dość sporo pieniędzy, ale także zajmowały cenne miejsce w mieszkaniu. To więc wygoda, funkcjonalność oraz oszczędność jednocześnie.

Wózek do biegania z dzieckiem – podsumowanie 

Sprawdzony wózek sportowy nie tylko do trenowania TFK Mono Combi to doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy szukają wszechstronnego wózka, który można łatwo przekształcić z joggera w wózek spacerowy. Daszek z regulowaną wysokością i dodatkowa osłona przeciwsłoneczna zapewniają dziecku ochronę przed słońcem, a hamulec ręczny i  postojowy oraz blokada przedniego koła zapewniają bezpieczeństwo dziecka podczas spacerów. Rączka wózka TFK Mono Combi jest regulowana, dzięki czemu można ją dopasować do wzrostu rodzica, a oparcie siedzenia jest regulowane w kilku poziomach. Wózek TFK Mono Combi jest także kompatybilny z fotelikiem samochodowym, co ułatwia przemieszczanie się z dzieckiem. Dla wygody rodziców, wózek TFK Mono Combi został wyposażony w specjalną blokadę nadgarstka, która pozwala na prowadzenie wózka jedną ręką, a jednocześnie zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas poruszania się po nierównościach terenu.


Sprawdź także:
Archiwum: kwiecień 2023
Photo of author

Karolina Woźniak

Odkąd pamiętam fascynowała mnie praca z ludźmi, dlatego z wykształcenia jestem psychologiem. Ponieważ jednak w życiu często pojawiają się niespodziewane drogi, nigdy nie pracowałam w zawodzie. Od ukończenia studiów na Uniwersytecie Warszawskim realizuję się zawodowo w agencjach reklamowych. Praca jest moją pasją, jednak staram się równoważyć ją z życiem domowym oraz rozwojem osobistym.

Popularne wpisy: