X

Wózek sportowy – nie tylko do trenowania

Wózek sportowy - nie tylko do trenowania

Nowoczesny wózek sportowy to rozwiązanie, które nie musi służyć wyłącznie do treningów z dzieckiem. Można bowiem znaleźć modele, które doskonale sprawdzają się także w czasie codziennych spacerów. Jednym z nich jest TFK Mono Combi, który posiada wszystkie najważniejsze z punktu widzenia rodziców i dziecka cechy. Co istotne, można korzystać z niego od 1. dnia do nawet 3. roku życia maluszka! Przedstawiamy najważniejsze informacje na jego temat.

Wózek sportowy TFK Mono Combi to połączenie trwałości, wygody i funkcjonalności. Jest wyposażony w dużą rozkładaną budkę, która stanowi ochronę dla wrażliwej buzi dziecka. Producent postawił na praktyczne wodoodporne materiały, które łatwo utrzymać w czystości. Co najistotniejsze, znajdziesz w nim unikalną gondolę, która zmienia się w siedzisko, dzięki czemu może być użytkowany od dnia narodzin. Maksymalne obciążenie to nawet 27 kilogramów, dlatego sprawdzi się nawet na pierwsze 3 lata. Znajdziesz w nim także ciekawe rozwiązania, dzięki którym to bardzo dobry wózek do biegania z dzieckiem – możesz po niego sięgnąć, gdy chcesz efektywnie wrócić do formy sprzed ciąży. Co jeszcze go wyróżnia? Poznaj najważniejsze zalety wózka TFK Mono Combi.

Wózek sportowy Mono Combi – co warto o nim wiedzieć?

wózek sportowy

Przede wszystkim należy podkreślić, że wózek sportowy TFK Mono Combi jest tak zaprojektowany, by można było używać go od 1. dnia życia dziecka. Został wyposażony w specjalną, opatentowaną gondolę, która w późniejszym czasie może zamienić się w siedzisko dla starszego dziecka. Producent zaleca użytkowanie go od 5. miesiąca życia, kiedy maluszek rozpocznie już pierwsze próby samodzielnego siadania. Rodzice mogą ustawić je zarówno przodem, jak i tyłem do świata. Co istotne, wózek posiada 5-punktowe pasy bezpieczeństwa.

Zobacz też:  Jedziesz na wakacje? Pamiętaj o kosmetykach do opalania

Bardzo ważne jest to, że wózek biegowy Mono Combi to rozwiązanie wygodne zarówno dla dziecka, jak i prowadzącego go rodzica. Został przygotowany z wodoodpornego materiału, dzięki czemu bardzo łatwo usunąć z niego każde zabrudzenie. Dzięki wyjątkowemu systemowi składania, trwa ono zaledwie kilka sekund – rodzice doceniają to szczególnie podczas załatwiania codziennych sprawunków. Wózek 2w1 posiada także cały szereg praktycznych schowków oraz pojemny kosz pod siedziskiem, dzięki czemu wszystko, co niezbędne, możecie mieć zawsze przy sobie.

wózek do biegania

Ogromną zaletą wózka TFK Mono Combi jest fakt, że można z niego korzystać w niemal każdym terenie. To model, który sprawdzi się podczas spacerów po mieście, ale także wędrówek po lesie czy pagórkach. Rodzice mogą zdecydować się na wybór kół dostosowanych do indywidualnych potrzeb. Producent udostępnia koła komorowe cechujące się niebywałą trwałością oraz koła pompowane, które gwarantują komfort poruszania się po każdej nawierzchni. Wózek 2w1 TFK Mono Combi posiada także amortyzację, dzięki której jazda przebiega łagodnie – nawet bardziej skomplikowany teren nie sprawia, że dziecko czuje się niekomfortowo.

Zobacz też:  Smoczek dla noworodka - jaki wybrać?

TFK Mono Combi – na spacery i do biegania

Nowoczesny TFK Mono Combi to doskonały i bezpieczny wózek do biegania z dzieckiem. Został oficjalnie zatwierdzony jako sprzęt do użytku sportowego. Przednie koło można zablokować, by jechało na wprost – po ustawieniu siedziska w pozycji siedzącej można rozpoczynać trening.

wózek biegowy

Jednocześnie warto podkreślić, że wszystkie rozwiązania zastosowane w modelu TFK Mono Combi sprawiają, że to także bardzo dobry wybór na co dzień. To bardzo istotne dla rodziców, którzy lubią żyć aktywnie i nie chcą porzucać miłości do sportu po pojawieniu się na świecie dziecka. Nie muszą już kupować kilku gadżetów, które nie tylko pochłonęłyby dość sporo pieniędzy, ale także zajmowały cenne miejsce w mieszkaniu. To więc wygoda, funkcjonalność oraz oszczędność jednocześnie.

Sportowy wózek TFK Mono Combi w żaden sposób cię nie ogranicza. Możesz wykorzystywać go na wiele sposobów, jednocześnie mając w zasięgu ręki rozwiązanie, dzięki którym łatwiej będzie ci zarazić dzieci miłością do sportu. To inwestycja w wasze relacje i zdrowie a także idealny sposób na wspólnie spędzony czas.

Zobacz też:  Jaki rozmiar buta ma roczne dziecko? Wybór pierwszych butów

Sprawdź także:
Może Cię także zainteresować: