X

Psi Patrol imiona bohaterów

Psi Patrol imiona

Tego serialu animowanego nie trzeba przedstawiać żadnemu młodemu miłośnikowi psów. Psi Patrol bawi i wzrusza, bo specjalistami od ratowania z najbardziej beznadziejnych sytuacji są tu czworonożni bohaterowie – szczeniaki.

Zobacz także: https://filmi.pl/filmy-o-pieskach

Nie można mówić o tej popularnej animacji, nadawanej u nas już od sześciu lat, nie wspominając o cechach charakteru, jakie mają poszczególni bohaterowie, ulubieńcy najmłodszych widzów. Zobaczmy, ilu ich ma psi patrol imiona mówią o nich wiele, ale jeszcze więcej powiedzą nam o nich ich zalety i przygody, jakie przeżywają.

psi patrol imiona ryderRyder

Ten dziesięcioletni mieszkaniec miasteczka Adventure Bay lubi pomagać innym ludziom, dlatego wolny czas poświęca na akcje ratunkowe, w których każdy z psiaków ma do wykonania zadanie, aby tarapaty, w jakie wpadają mieszkańcy miasteczka i żyjące tam zwierzęta, mogły zakończyć się dobrze! Psia drużyna Rydera zna go i ufa mu, dlatego jest tak dobrze zgrana.

psi patrol imiona marshall

Marshall

Marshall jest dalmatyńczykiem. Jego czerwony strażacki strój, hełm i latarkę widać już z daleka. Ten piesek jest może nieco fajtłapowaty, ale wszyscy wiedzą, że można liczyć na niego, jako ratownika.

 


Plecak Marshalla i jego samochód strażacki o numerze 03 mają wszystko, co potrzebne do gaszenia pożarów i ratowania potrzebujących – armatkę wodną, termometr, stetoskop, rentgen i nosze. To jeden z bohaterów, jakich ma psi patrol imiona innych – przed nami.

Zobacz też:  Klej z mąki i wody, czyli klajster. Jak zrobić klej z mąki ziemniaczanej?

psi patrol imiona rubbleRubble

Budowniczy Rubble to buldog. Do drużyny Rydera dostał się podstępem, ale jego akcja kopania tunelu ratowniczego w śniegu zapewniła mu szacunek innych psów. Rubble ma miękkie serce, wzrusza się krzywdą innych, szczególnie słabszych. Nic dziwnego, sam był bezdomny! Jak to budowlaniec, ma żółty kask, plecak-łyżkę koparki i spychacz nr 06.

psi patrol imiona skyeSkye

Pół cocker-spaniel, pół pudel, wesoła suczka Skye nadlatuje śmigłowcem, aby unieść ratowanych w przestworza i zostawić ich potem w bezpiecznym miejscu. Ma różowy kombinezon, helikopter z liną do wciągania i skrzydlaty plecak oraz różowy dom-budę. Nikt tak, jak ona, nie potrafi robić salta!

psi patrol imiona chaseChase

Chase to owczarek niemiecki, łatwy do rozpoznania dzięki policyjnemu strojowi. Dba o porządek, a jeśli trzeba, prowadzi także śledztwo, kryjąc się i obserwując, a także węsząc, jak przystało na agenta. Plecak Chase’a ma wiele przydatnych gadżetów, od liny i siatki, po reflektor i megafon. Wygodna buda pieska zmienia się w policyjny wóz nr 02, służący też do prowadzenia dochodzeń. Chase i Marshall ścigają się w tym, kto będzie lepszym ratownikiem w drużynie Rydera, ale to tylko żarty i przekomarzanki – oba pieski wiedzą, że mogą na siebie liczyć, gdy zajdzie taka potrzeba.

Zobacz też:  Gry dla 3 latka - najlepsze planszówki

psi patrol imiona rockyRocky

Takie imię nosi sympatyczny kundelek. Boi się wody, ale ufa Marshallowi i pójdzie za nim nawet tam, gdzie jest mokro. Tymczasem zaś wszędzie widzi materiały do recyklingu, z których potrafi robić przydatne rzeczy, także do ratowania! Ubrany w eko-zielony kombinezon, korzysta z wozu z paleto-ładowarką. Dzięki niemu może zabrać ze sobą wiele rzeczy, które można przetworzyć w coś użytecznego.

Zuma

Ten labrador-retriever nie umie poprawnie wymówić swojego imienia. Cóż z tego, skoro jest wspaniałym ratownikiem wodnym. Jego pomarańczowa kamizelka i kask dodają odwagi Rocky’emu, który wie, że przyjaciel zawsze o czasie wyciągnie go z wody. W ratowaniu tonących Zuma wykorzystuje łódź podwodną i poduszkowiec. A gdy nic się nie dzieje, może spokojnie spać w swojej budzie.

psi patrol imiona everest Everest

Suczka husky, wesoła i uwielbiająca zjeżdżać po śniegu. Na zimowe akcje ratownicze wyrywa się pierwsza. Pług śnieżny Everest nosi numer 09 i na co dzień jest wygodną budą tej psiej dziewczynki. Gdy śnieg zwali na drogę drzewo, chwytak przy pługu da sobie z nim radę i oczyści trasę, pozwalając jej jechać na ratunek z Psim patrolem.

Tracker

Tracker jest rasy chihuahua, łatwo rozpoznać go po dużym zielonym kapeluszu kanadyjskiej kawalerii konnej. Pochodzi z dżungli i jeździ dużym krążownikiem. Boi się nieco ciemności, ale za to z przyjemnością bawi się ze zwierzętami, które żyją w dżungli. I bierze udział w akcjach ratunkowych Psiego patrolu.

Zobacz też:  Wyposażenie do przedszkola – na co warto postawić?

Psi patrol – komu spieszy na ratunek?

Poznajmy imiona ludzi, którzy mogą liczyć na pomoc tej wspaniałej psiej drużyny. To mieszkańcy okolic: znawca morza i latarnik, a także przyjaciel morsa Wally’ego – kapitan Turbot, Jake – prowadzący snowboardowy wyciąg, pani Goodway – burmistrz Adventure Bay ze swoją nieodłączną kurą Chickalettą, Katie, która dba o zwierzęta w gabinecie weterynaryjnym, para farmerów Yumi i Al.


Tu wieża kontrolna!

A jak Ryder zwołuje swoją drużynę, aby mogła pomagać mieszkańcom miasteczka? Wszystkie szczeniaki mają specjalne urządzenia do stałego kontaktu. Dzięki nim wiedzą, kiedy muszą pędzić do wieży kontrolnej, bo kroi się akcja ratunkowa, a kiedy przewodnik zwołuje je, żeby zorganizować z nimi kolejny trening, dzięki któremu będą jeszcze lepiej i skuteczniej pomagać mieszkańcom Adventure Bay wykaraskać się z opałów, w jakie lubią wpadać w każdym odcinku Psiego Patrolu.

źródło zdjęć: https://www.imdb.com/title/tt3121722/mediaindex?ref_=tt_mv_close


Sprawdź także:

Może Cię także zainteresować: