Telewizja UPC z internetem światłowodowym – poznaj ofertę kanałów dla rodziny! 

Telewizja UPC to telewizja online dla całej rodziny. Sprawdź, jakie korzyści daje korzystanie z usług UPC TV, takie jak dostęp do programów w jakości 4K, możliwość oglądania na laptopie oraz odbieranie sygnału cyfrowego. Zyskaj dostęp do telewizji dla całej rodziny.
Telewizja UPC - najlepsza oferta dla rodziny!

Jeden telewizor, a kilka osób i każda chce oglądać co innego. Kto z nas tego nie doświadczył? Na szczęście istnieje rozwiązanie problemu – internetowa telewizja UPC. Od teraz ulubione kanały można oglądać, kiedy się chce i na czym się chce! Poznaj zalety telewizji dla całej rodziny i sprawdź ofertę telewizji kablowej.

Nowoczesna telewizja internetowa – szeroki wybór kanałów TV

telewizja upc - nowoczesna telewizja internetowa

Telewizja internetowa staje się coraz bardziej popularna. Największą zaletą jest to, że można ją obejrzeć na każdym urządzeniu, które ma internet. Wystarczy wykupić dostęp i świat filmów, seriali lub programów informacyjnych jest dla nas otwarty w domu, podróży czy podczas drogi do pracy.

Właściciele telewizorów także mogą swobodnie korzystać z telewizji mobilnej, aczkolwiek ich sprzęt powinien mieć możliwość podłączenia do internetu. Horizon Go współpracuje z Android TV, Amazon Fire TV czy Apple TV. Gdy telewizor ma inny system, można wybrać opcję uruchomienia telewizji poprzez stronę internetową www.horizon.tv.

Kolejnym atutem mobilnej telewizji jest opcja oglądania na kilku urządzeniach jednocześnie. To fantastyczne rozwiązanie dla wieloosobowych rodzin. Koniec walki o pilota oraz kłótni, jaki program należy właśnie obejrzeć.

Internetowa telewizja UPC to również dostęp do wielu filmów i programów w kategoriach tematycznych dostępnych na żądanie. Wystarczy jeden przycisk, aby wejść do kinowego świata.

Telewizja UPC – poznaj ofertę i dostępność usług

telewizja upc - poznaj ofertę

Nowoczesne dekodery są nie tylko niewielkich rozmiarów, lecz także pozwalają na nagrywanie nawet 4 programów jednocześnie. Dekoder Horizon ma dysk o ogromnej pojemności 500 GB, co daje około 300 godzin oglądania ulubionych filmów, bajek, seriali czy koncertów.

Replay TV

Replay TV to kolejna nowość, jaką oferuje telewizja UPC Polska. To całkowicie bezpłatna usługa, która umożliwia obejrzenie wybranych programów nawet do 7 dni wstecz. Z pewnością wielu z nas zdarzyło się nie zdążyć na początek filmu lub meczu – teraz wystarczy nacisnąć jeden guzik na pilocie, wybrać program i możemy zaczynać oglądanie od pierwszych momentów. Równie prosto wraca się do oglądania telewizji na żywo.

Kontrola rodzicielska

Dla rodzin z małymi dziećmi bardzo pożyteczną funkcją jest kontrola rodzicielska. Pozwala zablokować stacje lub programy telewizyjne, które nie są odpowiednie dla naszych pociech. W jaki sposób działa? Najpierw należy w ustawieniach włączyć opcję kontroli rodzicielskiej, następnie ustawić 4-cyfrowy PIN. Kolejnym krokiem jest zaznaczenie kanałów, które mają zostać zablokowane. Aby je obejrzeć, trzeba wprowadzić zdefiniowany wcześniej PIN. Blokada działa również w przypadku usługi oferty UPC na żądanie. Ustawiona nie pozwoli na samodzielne pobieranie i wypożyczanie filmów.

Sprawdź i wybierz pakiety dla całej rodziny

telewizja upc - sprawdź i wybierz pakiety

Telewizja UPC oferuje również dodatkowe pakiety – dla tych, którym nie wystarcza VoD czy Horizon Go. Dla kinomaniaków jest przeznaczony pakiet FILMKLUB, a w nim cotygodniowe premiery największych kinowych hitów, udostępniane w polskiej wersji językowej, bez limitu wyświetleń i najważniejsze – nieprzerywane reklamami. Do tego można dobrać HBO HD i HBO GO. 850 filmów i 260 seriali, w tym największe hity Disneya, zadowoli każdego członka rodziny. Dla wielbicieli ambitnego kina jest dostępny pakiet Cinemax HD, w którym znajdziemy kinowe przeboje oraz dzieła najlepszych reżyserów nagradzanych na najważniejszych festiwalach. Tych, co lubią różnorodność (wciągające seriale, filmy animowane czy największe gale), z pewnością ucieszy pakiet CANAL+ PRESTIGE.

UPC TV dla fanów sportu

Natomiast dla miłośników sportu telewizja UPC ma pakiet Polsat Sport Premium GO oraz Eleven Sports GO. Na żywo można oglądać nie tylko rozgrywki topowych lig piłki nożnej, lecz także wyścigi Formuły 1 i żużlowe, mecze koszykówki, zawody MMA oraz wiele innych dyscyplin.

Rozwój internetu i nowych technologii powoduje, że także telewizja się rozwija. Kanały telewizyjne oglądane na tablecie lub smartfonie, filmy na życzenie, nagrywanie wybranych programów czy oglądanie ich kilka dni po emisji powoli przestaje dziwić. A mnogość kanałów, jakie są do wyboru, może stanowić problem przy zakupie odpowiedniego abonamentu.

Dekoder 4K, seriale, bajki, sport – podsumowanie oferty UPC

Telewizja UPC oferuje kilka różnych opcji, zróżnicowanych cenowo oraz pod względem czasowego zobowiązania. Tak, aby każdy mógł wybrać odpowiadające mu warunki. To doskonałe rozwiązanie dla całej rodziny, zapewniające dostęp do najwyższej jakości programów i filmów. W połączeniu z internetem światłowodowym i szybką siecią wifi korzystanie z usług Viaplay czy upc.pl staje się łatwe i wygodne. W ten sposób każdy członek rodziny może swobodnie wybierać spośród bogatej oferty filmów, seriali i programów, które dostępne są w usłudze UPC TV.


Sprawdź także:
Archiwum: kwiecień 2023
Photo of author

Karolina Woźniak

Odkąd pamiętam fascynowała mnie praca z ludźmi, dlatego z wykształcenia jestem psychologiem. Ponieważ jednak w życiu często pojawiają się niespodziewane drogi, nigdy nie pracowałam w zawodzie. Od ukończenia studiów na Uniwersytecie Warszawskim realizuję się zawodowo w agencjach reklamowych. Praca jest moją pasją, jednak staram się równoważyć ją z życiem domowym oraz rozwojem osobistym.

Popularne wpisy: