X

Telewizja UPC – najlepsza oferta dla rodziny!

Telewizja UPC - najlepsza oferta dla rodziny!

Jeden telewizor, a kilka osób i każda chce oglądać co innego. Kto z nas tego nie doświadczył? Na szczęście istnieje rozwiązanie problemu – internetowa telewizja UPC. Od teraz ulubione kanały można oglądać, kiedy się chce i na czym się chce!

Nowoczesna telewizja internetowa

Telewizja internetowa staje się coraz bardziej popularna. Największą zaletą jest to, że można ją obejrzeć na każdym urządzeniu, które ma internet. Wystarczy wykupić dostęp i świat filmów, seriali lub programów informacyjnych jest dla nas otwarty w domu, podróży czy podczas drogi do pracy.

Właściciele telewizorów także mogą swobodnie korzystać z telewizji mobilnej, aczkolwiek ich sprzęt powinien mieć możliwość podłączenia do internetu. Horizon Go współpracuje z Android TV, Amazon Fire TV czy Apple TV. Gdy telewizor ma inny system, można wybrać opcję uruchomienia telewizji poprzez stronę internetową www.horizon.tv.

Kolejnym atutem mobilnej telewizji jest opcja oglądania na kilku urządzeniach jednocześnie. To fantastyczne rozwiązanie dla wieloosobowych rodzin. Koniec walki o pilota oraz kłótni, jaki program należy właśnie obejrzeć.

Zobacz też:  Smartwatch, który warto mieć

Internetowa telewizja UPC to również dostęp do wielu filmów i programów dostępnych na żądanie. Wystarczy jeden przycisk, aby wejść do kinowego świata.

Telewizja UPC – wiele dodatkowych możliwości

Nowoczesne dekodery są nie tylko niewielkich rozmiarów, lecz także pozwalają na nagrywanie nawet 4 programów jednocześnie. Dekoder Horizon ma dysk o ogromnej pojemności 500 GB, co daje około 300 godzin oglądania ulubionych filmów, bajek, seriali czy koncertów.

Replay TV to kolejna nowość, jaką oferuje telewizja UPC. To całkowicie bezpłatna usługa, która umożliwia obejrzenie wybranych programów nawet do 7 dni po ich emisji. Z pewnością wielu z nas zdarzyło się nie zdążyć na początek filmu lub meczu – teraz wystarczy nacisnąć jeden guzik na pilocie, wybrać program i możemy zaczynać oglądanie od pierwszych momentów. Równie prosto wraca się do oglądania telewizji na żywo.

Dla rodzin z małymi dziećmi bardzo pożyteczną funkcją jest kontrola rodzicielska. Pozwala zablokować stacje lub programy telewizyjne, które nie są odpowiednie dla naszych pociech. W jaki sposób działa? Najpierw należy w ustawieniach włączyć opcję kontroli rodzicielskiej, następnie ustawić 4-cyfrowy PIN. Kolejnym krokiem jest zaznaczenie kanałów, które mają zostać zablokowane. Aby je obejrzeć, trzeba wprowadzić zdefiniowany wcześniej PIN. Blokada działa również w przypadku usługi UPC na żądanie. Ustawiona nie pozwoli na samodzielne wypożyczanie filmów.

Zobacz też:  Stół do salonu – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Telewizja UPC oferuje również dodatkowe pakiety – dla tych, którym nie wystarcza VoD czy Horizon Go. Dla kinomaniaków jest przeznaczony pakiet FILMKLUB, a w nim cotygodniowe premiery największych kinowych hitów, udostępniane w polskiej wersji językowej, bez limitu wyświetleń i najważniejsze – nieprzerywane reklamami. Do tego można dobrać HBO HD i HBO GO. 850 filmów i 260 seriali, w tym największe hity Disneya, zadowoli każdego członka rodziny. Dla wielbicieli ambitnego kina jest dostępny pakiet Cinemax HD, w którym znajdziemy kinowe przeboje oraz dzieła najlepszych reżyserów nagradzanych na najważniejszych festiwalach. Tych, co lubią różnorodność (wciągające seriale, filmy animowane czy największe gale), z pewnością ucieszy pakiet CANAL+ PRESTIGE.

Natomiast dla miłośników sportu telewizja UPC ma pakiet Polsat Sport Premium GO oraz Eleven Sports GO. Na żywo można oglądać nie tylko rozgrywki topowych lig piłki nożnej, lecz także wyścigi Formuły 1 i żużlowe, mecze koszykówki, zawody MMA oraz wiele innych dyscyplin.

Rozwój internetu i nowych technologii powoduje, że także telewizja się rozwija. Kanały telewizyjne oglądane na tablecie lub smartfonie, filmy na życzenie, nagrywanie wybranych programów czy oglądanie ich kilka dni po emisji powoli przestaje dziwić. A mnogość kanałów, jakie są do wyboru, może stanowić problem przy zakupie odpowiedniego abonamentu.

Zobacz też:  Klimatyzer – jak działa? Czy dobrze sprawdzi się w chłodzeniu mieszkania?

Telewizja UPC oferuje kilka różnych opcji, zróżnicowanych cenowo oraz pod względem czasowego zobowiązania. Tak, aby każdy mógł wybrać odpowiadające mu warunki.


Sprawdź także:

Może Cię także zainteresować: